Olympia Le-Tan dla Lancôme

Fantazyjna kolekcja dla Lancome od olympii Le -Tan

Każda z nas ma swoją ulubioną książkę, a często nawet kilka. Ciężko przecież wybrać tę jedną jedyną, podobnie jak zdecydować się na ulubiony kształt czy rozmiar torby. Książka natomiast z powodzeniem może być inspiracją dla torebki, a nawet dla kosmetyczki i to od Lancôme!
Olympia Le-Tan to projektantka, która zasłynęła z niebywałych, superoryginalnych torebek inspirowanych okładkami książek. Jej kopertówki właściwie w pełni przypominają zacne dzieła literackie, tyle że po ich otwarciu nie znajdziemy słów a miejsce na niezbędne rzeczy dla każdej damy.

reklama

Torebki autorstwa Le-Tan cieszą się popularnością wśród gwiazd tym bardziej, że każda z nich wykonywana jest jedynie w 16 egzemplarzach. Tym bardziej więc cieszy kooperacja marki Lancôme z tą niezwykłą paryską projektantką. Olympa Le -Tan specjalnie dla Lancôme zaprojektowała „książkową” torebkę- kosmetyczkę, w której znajdziemy zestaw pomadek i lakierów do paznokci – wszystko w najmodniejszych kolorach, oczywiście w wersji limitowanej 100 egzemplarzy dla kolekcji Rouge in Love Lancôme.

Muszę przyznać, że mała (format A5) torebunia znalazła się na liście moich marzeń.