Opalenizna idealna od St. Tropez

Kate Moss, topowa modelka i ikona świata mody została pierwszą twarzą produktów marki St. Tropez.
Światowej sławy ikona mody i piękna, wnosząc swój unikalny wdzięk i osobowość, staje się pierwszą w historii ambasadorką produktów St. Tropez. „Jestem bardzo podekscytowana współpracą z marką St. Tropez. Ze względu na nietuzinkowość marki i zaufanie do niej, używam jej produktów od początków jej istnienia. Zawsze czuję się bardziej pewna siebie z opalenizną stworzoną dzięki St. Tropez.” – mówi Kate o swojej nowej roli.

reklama

Marka St. Tropez po raz pierwszy w swojej historii zaprosiła do współpracy ambasadorkę. Perfekcyjna opalenizna, prezentowana przez Kate Moss to slogan kampanii, której klasyczne zdjęcia przywołują klimat lata w stylu glamour. Autorem zdjęć jest światowej sławy fotograf mody i beauty Solve Sundsbo.

Nichola Joss, międzynarodowy ekspert marki St. Tropez w kategorii skin finishing, radzi wszystkim fanom mody i urody, którzy pragną mieć opaleniznę taką jak Kate Moss: „Perfekcyjnie wyglądająca skóra i nieskazitelna opalenizna przeszła do kanonu pielęgnacji, a produkty St. Tropez dzięki swojej niebywałej różnorodności umożliwiają osiągnięcie doskonałych rezultatów w każdej sytuacji przez cały rok, czy to na plaży czy na imprezie. Idealna opalenizna Kate, zaprezentowana na zdjęciach została uzyskana przy użyciu pianki Self Tan Bronzing Mousse marki St. Tropez i rękawicy do jej aplikacji, a puder brązujący St. Tropez Powder Bronzer udoskonalił olśniewający efekt, uwydatniając naturalne kształty ciała modelki.”

www.st-tropez.com