Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Oryginalne dodatki od Mirosławy Boiłek

Materiały prasowe
Materiały prasowe
21 lutego 2011 in Moda i uroda by Promocja
W Pracowni „Yamira Collection” od lat powstają niebanalne torebki i biżuteria. Ich twórczynią jest projektantka - z pasji i z zamiłowania - Mirosława Boiłek, kobieta obdarzona niebywałą wprost fantazją.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Torebka z pozytywną energią

– Uważam, że torebka może być nośnikiem dobrych emocji, dlatego m.in. powstała linia „fun”, pod którą kryje się cała feeria barw, motywów roślinnych i zwierzęcych. Doskonała zarówno dla Pań jak i dzieci, wprost idealna na prezent – mówi Mirosława Boiłek, autorka niezwykłej kolekcji, kolekcji, do której nie sposób się nie uśmiechnąć.

W innej kolekcji – wieczorowej – króluje materia, dominują najlepszej jakości satyny, jedwabie i żakardy. Ulubioną tkaniną Boiłek – zwłaszcza w torebkach XL –  są wysokogatunkowe wełny i gobeliny. – Bo najistotniejsze w torebce są zawsze forma i tkanina, często pochodząca z przeróżnych zakątków świata, tak jak np. motywy afrykańskie zaczerpnięte wprost z wzornictwa Republiki Południowej Afryki.

Torebki Yamira do nabycia w saltandpepper.pl

Małe dzieła sztuki

W biżuterii istotne jest, by podkreślała kobiecość i dopełniała ubiór, dlatego tu stawiam na klasykę, prostotę i kobiecość, co wcale nie wyklucza jej finezyjności – podkreśla Boiłek.

Z jej pracowni wychodzą prawdziwe małe dzieła sztuki, misternie dopracowane – włączając w to niestandardowe zawieszki typu angielskiego czy bigle potocznie zwane kajdanami, a kończąc na firmowym ozdobnym opakowaniu. Biżuteria jest tworzona wyłącznie ze srebra próby 925, często oksydowanego, a także kamieni naturalnych, takich jak: agat, ametyst, awanturyn, cytryn, howlit, onyks czy opale.

Biżuteria autorstawa Mirosławy Boiłek do nabcia w sklepie saltandpepper.pl

Mirosława Boiłek – urodziła się i mieszka w Opolu. Ukończyła Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny, Specjalizacja Marketing.

Od zawsze uwielbiała wszystko, co związane z modą i robótkami ręcznymi – szydełkowanie, makrama, szycie, tworzenie biżuterii.

Zarządzała dużymi zespołami ludzi, ale największą pasją okazała się być jej własna pracownia założona w 2005 roku.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI