Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Panna Młoda glamour

Juda Pietkiewicz
Juda Pietkiewicz
27 czerwca 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
O tym, że suknia Panny Młodej jest bardzo ważna, nie trzeba wspominać. Jest ona często nie tylko najważniejszym elementem budżetu ślubnego, ale tez motywem przewodnim całego wesela.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Wielkie tiulowe suknie, ozdabiane milionem koralików, brylancików, szarf i koronek powoli przestają być modne. Coraz więcej panien młodych, zamiast w salonie sukni ślubnych,  poszukuje swojej wyjątkowej kreacji u projektantów.

Wśród naszych rodzimych przedstawicieli świata mody ciekawe propozycje można znaleźć w pracowni  Justyny Judy i Marty Pietkiewicz.  Dwie niezwykle zdolne projektantki tworzą iście bajkowe, super romantyczne i eleganckie suknie ślubne. Mnie najbardziej podobają te stylizowane na lata 50.

Agata Wojtkiewcz/ więcej zdjęć w galerii

Inną rodzimą projektantka, która tworzy niezwykle wytworne suknie ślubne, jest Agata Wojtkiewicz. To, co jest szczególnie charakterystyczne dla jej projektów, to niezwykła zwiewność, lekkość i eteryczność. Są to propozycje przede wszystkim dla kobiet pewnych siebie i znających swoje oczekiwania.

www.agatawojtkiewicz.pl

www.juda-pietkiewicz.com

 

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI