Pielęgnacja skóry w zgodzie z czasem

51385373 - beauty, people and health concept - young woman face and shoulders over holidays lights background

Pielęgnacja skóry to element codzienności większości kobiet. Dbanie o skórę, przeciwdziałanie upływowi czasu czy niedoskonałościom, potrafi zabrać nam całkiem sporo czasu w ciągu dnia. Dlatego też ważne jest by dopasować pielęgnację do potrzeb skóry i robić to w sposób mądry.
Stosując kosmetyki w porach dnia, w których skóra najbardziej tego potrzebuje, a nie wtedy, kiedy nam najbardziej pasuje możemy osiągnąć maksymalny efekt pielęgnacyjny i zapewnić jej odpowiednią ochronę. Jest to ważne nie tylko wtedy, gdy zależy nam na idealnej skórze, bez przebarwień, niedoskonałości i zmarszczek, ale przede wszystkim dlatego, że skóra to nasz największy, najmocniej eksploatowany organ, który zasługuje na szczególną, przemyślaną pielęgnację.

dobowy rytm twojej skory

Wybierając kosmetyki pielęgnacyjne, warto postawić na jakość a nie ilość. Wybierać produkty w sposób ekonomiczny, ekologiczny i minimalistyczny. Pielęgnacja nie oznacza podążania za trendami, a wybieranie produktów, które nam pasują i zapewnią nam prawidłową ochronę, nawilżenie czy w sposób dogłębny pozwolą nam oczyścić skórę. Dbanie o nasze ciało to także dbanie o komfort i dobre samopoczucie. Ta idea przyświeca polskiej marce kosmetycznej tołpa.

Mała wielka pielęgnacja, to manifest piękna i świadomego dokonywania wyborów – także tych urodowych. Dbanie o skórę może być minimalistyczne i przynosić oczekiwane skutki, poprzezodpowiednie dopasowanie kosmetyków, zarówno do potrzeb skóry jak i do pory dnia. tołpa pozwala więc ucztować w przedpołudniowym odżywianiu, gdyż wtedy nasza skóra najbardziej potrzebuje substancji ochronnych. Dba również o to by po 17.00 skóra mogła otrzymać możliwość oddychania: to najlepsza pora na demakijaż i oczyszczenie skóry. Po godzinie 19.00 nasza skóra potrzebuje substancji nawilżających i regenerujących, gdyż wtedy już rozpoczyna cykl nocny, w którym to odpowiednio odżywione komórki zaczną się odbudowywać, tak by już o 7.00 rano odzyskać zdrowy, promienny wygląd.

tołpa to nie tylko synonim urodowego minimalizmu, lecz także pielęgnacji precyzyjnej i ekonomicznej. Wybierając próbki kosmetyków możemy dobrać te, które w idealny sposób będą korespondować z potrzebami naszej skóry. W taki sposób kupując produkty pełnowymiarowe będziemy mieli absolutną pewność, że wykorzystamy je w całości i że od początku aż po koniec opakowania będą koić naszą skórę i zmysły.

Pielęgnacja  zafundowana przez markę tołpa jest zatem prosta i nieskomplikowana. W celny sposób pomaga zadbać o potrzeby skóry, dbając także o minimalistyczny ale skuteczny skład, jak również przyjazne środowisku opakowanie. Pielęgnacja wg marki tołpa to naturalne kolory, bez sztucznych barwników, maksimum składników pielęgnacyjnych i odżywczych, minimum konserwantów i sztucznych dodatków. To wyciągi z roślin, niesamowite, kojące zmysły zapachy oraz minimalistyczne, funcjonalne i ładne opakowania.

To  jak czujemy się każdego dnia, wpływa na całe nasze życie. Zadowolenie to suma drobnych, ale przemyślanych decyzji.image001