Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

www.piotrczachor.com
www.piotrczachor.com
15 lutego 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Po prostu Czachor!

Jeśli lubisz, proste, nieprzegadane formy, minimalizm, czyste kolory, organiczną bawełnę, to Piotr Czachor zostanie twoim ulubionym projektantem (pod warunkiem, że jeszcze nim nie jest).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Czachor swoją przygodę z projektowaniem rozpoczął już 11 lat temu w Krakowie, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Projektant tworzy kolekcje kobiece, męskie i dziecięce. Pokazuje je w Warszawie, Lwowie i Krakowie.

To, co szczególnie przyciąga uwagę w projektach artysty, to zamiłowanie do naturalnych tkanin, wyrazistych i niezwykle soczystych kolorów oraz do prostej formy. Czachor jest również projektantem fairtrade’owym – jego kolekcje powstają z poszanowaniem dla ludzkiej pracy i środowiska – korzysta z tkanin organicznych oraz tych pozyskanych na drodze recyclingu.

www.piotrczachor.com/ więcej zdjęć w galerii

Mnie szczególnie podobają się kolorowe torby, z lakierowanej koziej skóry, których prosta forma sprawie, że mogą stanowić idealne uzupełnienia każdego outfitu. Również bardzo ciekawe i pełne pozytywnej energii są multikolorowe, skórzane  bransoletki czy niezwykle ozdobne paski.

Radość tworzenia, wpisana w każdą rzecz autorstwa Czachora, pozytywnie wpływa również na szczęśliwych posiadaczy tych niezwykle pięknych i unikatowych rzeczy, gdyż jak można być smutnym posiadając kolorową torbę czy tęczową bransoletkę :).


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI