Po prostu Czachor!

www.piotrczachor.com

Jeśli lubisz, proste, nieprzegadane formy, minimalizm, czyste kolory, organiczną bawełnę, to Piotr Czachor zostanie twoim ulubionym projektantem (pod warunkiem, że jeszcze nim nie jest).
Czachor swoją przygodę z projektowaniem rozpoczął już 11 lat temu w Krakowie, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Projektant tworzy kolekcje kobiece, męskie i dziecięce. Pokazuje je w Warszawie, Lwowie i Krakowie.

reklama

To, co szczególnie przyciąga uwagę w projektach artysty, to zamiłowanie do naturalnych tkanin, wyrazistych i niezwykle soczystych kolorów oraz do prostej formy. Czachor jest również projektantem fairtrade’owym – jego kolekcje powstają z poszanowaniem dla ludzkiej pracy i środowiska – korzysta z tkanin organicznych oraz tych pozyskanych na drodze recyclingu.

www.piotrczachor.com/ więcej zdjęć w galerii

Mnie szczególnie podobają się kolorowe torby, z lakierowanej koziej skóry, których prosta forma sprawie, że mogą stanowić idealne uzupełnienia każdego outfitu. Również bardzo ciekawe i pełne pozytywnej energii są multikolorowe, skórzane bransoletki czy niezwykle ozdobne paski.

Radość tworzenia, wpisana w każdą rzecz autorstwa Czachora, pozytywnie wpływa również na szczęśliwych posiadaczy tych niezwykle pięknych i unikatowych rzeczy, gdyż jak można być smutnym posiadając kolorową torbę czy tęczową bransoletkę :).