Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Podkład jak marzenie!

Materiały prasowe
Materiały prasowe
21 października 2011 in Moda i uroda by redakcja
Skin Foundation Mineral Make-up SPF 15 Bobbi Brown wykorzystuje innowacyjną mieszankę pudrów mineralnych, wygląda naturalnie i zwalcza ziemistość cery.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Ta mieszanka miękkich, jedwabistych pudrów natychmiastowo wygładza powierzchnię skóry, zapewnia elastyczne krycie bez efektu maski i zbędnego błyszczenia. Ponadto optycznie zmniejsza niedoskonałości, poprawia wygląd i koloryt skóry.

Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15 to przełomowy podkład, zawierający wyjątkową mieszankę witamin i minerałów, wzbogaconą składnikami nawilżającymi i odżywczymi oraz tzw. film formers. Mieszanka ta jest potrójnie rozdrabniana – drobne cząsteczki zapewniają gładkie i jedwabiste wykończenie.

Dzięki wyjątkowej, sypkiej konsystencji podkład pozwala zarówno na uzyskana efektu lekkiego zmatowienia skóry, jak również intensywnego krycia.To co szczególnie fajne, to fakt iż Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15 dostępny jest aż w 8 odcieniach, dzięki czemu łatwo możemy dopasować kolor najbardziej idealny dla naszej karnacji.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI