Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
8 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Pokaż twarz, czyli nowy lookbook Minefy Ewa Zwolińska

Po co zapraszać gości do galerii, skoro galeria może być wszędzie? Z takiego założenia wychodzi Ewa Zwolińska – projektantka, założycielka marki Minefy, która ludzkie twarze przenosi na ubrania. Jej kolekcje malowane są głównie ręcznie, ale znajdziemy wśród nich również Minefy drukowane techniką offsetową z użyciem ekologicznych farb wodnych, charakteryzujących się wysoką trwałością i intensywnością koloru.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Szczęście, niepokój, złość, zaskoczenie – emocje – to właśnie one dominują w rysunkach projektantki. Zwolińska stara się przenieść obraz nie na płótno, ale na wysokogatunkową bawełnę, bawełnę ekologiczną, len oraz jedwab. W ten sposób powstają krótkie serie ręcznie malowanych kolekcji, co sprawia, że nie natkniemy się na osobę w takim samym ubraniu jak nasze.

Każdy chce być wyjątkowy, może warto pomyśleć, jakie emocje opisują Ciebie i stworzyć swoją własną Minefę? Wzory powstają po bezpośrednich konsultacjach z klientem. Dlaczego więc nie skusić się na cząstkę siebie bądź bliskiej osoby czy nawet postawić na wizerunki tworzone z kilku portretów, całkiem różne od realnych postaci i mieć je zawsze blisko.
Tworzyć prywatne kolekcje w swojej szafie …

Minefy skierowane są do każdego, kto wie, jak wyrazić swoją osobowość. Nie stawia na banał, nudę, oczywistość. Do ludzi, którzy chcą czuć się absolutnie wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Koszt koszulek to ok 110 zł.
Projekty Minefy dostępne są na www.sklep.minefy.pl

fot. Aleksandra Zaborowska
modelka: Natalia Erdman
make up i fryzury : Studio Makami Katarzyna Szkop
stylizacja i produkcja: Ewa Zwolińska


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI