Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

polala 2a
19 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Pola La: letnia odsłona kultowych torebek

Pola la to już kultowa polska marka.Torby szyte pod szyldem marki zachwycają nowoczesną formą, bogactwem kolorów i jakością, która sprawia, że są one ponadczasowe.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Pola La to marka, której dopracowany styl od lat jest już wyróżnikiem na coraz odważniejszej polskiej  scenie mody. Marka charakteryzuje się nowoczesnością, bogactwem kolorów, dopracowanych detali oraz najwyższej jakości materiałów, z których są wykonane jej akcesoria.

Tego lata Pola La także zachwyca nowa, niezwykle barwna i designerską kolekcją. Projektantka marki, Marianna Tomaszko, tym razem zaprasza nas do niezwykle modnego, miejskiego safari.  Kolorowe, skórzane torebki intrygują niezwykłą, inspirowaną wężową skórą, fakturą. W najnowszej kolekcji Tomaszko proponuje 2 formaty: małą, zgrabną, lecz niezwykle pakowną kopertówkę oraz dużą, niezbędną w kobiecej garderobie shopper bag.

Obydwie propozycje spodobają się paniom, które kierują się reżimem torebkowym: za sprawą licznych kieszonek i podziałów, torba pozwoli utrzymać porządek, nawet w czeluściach kobiecej torebki!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI