Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Polecamy: przedłużanie rzęs
Polecamy: przedłużanie rzęs
6 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Polecamy: Przedłużanie rzęs

Długie, gęste i lśniące głęboka czernią rzęsy, to marzenie niejednej z nas. Są one atrybutem kobiecości i zmysłowości. I choć „Matka Natura” nie obdarzyła nas nimi po równo, istnieje skuteczny sposób poprawienia ich gęstości i długości.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, to moim zdaniem, jeden z najbardziej ułatwiających codzienną pielęgnację zabiegów upiększających. Wizyta w dobrym salonie kosmetycznym pozwoli nam cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami bez konieczności ich malowania czy doklejania pojedynczych kępek.

Cała tajemnica gęstych rzęs

Z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, do tej pory przede wszystkim korzystały celebrytki i gwiazdy ekranu, dla których perfekcyjny i nienaganny wygląd o każdej porze dnia i nocy jest rzeczą wagi  najwyższej. Teraz efektowne, hipnotyzujące spojrzenie, dostępne jest także dla każdej z nas.
Przedłużanie rzęs opiera się na metodzie polegającej na łączeniu rzęs naturalnych z rzęsami  jedwabnymi, syntetycznymi  lub z norki. Są to metody przedłużania rzęs jeden do jednego czyli rzęsa do rzęsy, dwa do jednego lub w przypadku norki nawet trzy do jednego.

Zabieg ten, jak zauważa Pani Anna Betlewicz, kosmetolog  Salonu Tais, nie tylko wydłuży i zagęści rzęsy, ale nada także dodatkową wyrazistość naszym oczom oraz optycznie je powiększy. Przedłużane i zagęszczane rzęsy dostosowywane są długością , grubością i podkręceniem indywidualnie do każdej klientki –  to ona decyduje o długości rzęs, do wyboru ma rzęsy o długości od 6 do 17 mm, jak i również o ich grubości czy kolorze. Usługa ta zakłada również możliwość ozdabiania rzęs, m.in. diamentami lub cyrkoniami. Pozwala to na zachowanie wyglądu naturalnego, jak również na wykreowanie spojrzenia iście teatralnego.

Ekstra rzęsy na 4 tygodnie

Efekt przedłużenia  i zagęszczenia utrzymuje się od 2 do 4 tygodni  i po tym czasie należy je uzupełnić, gdyż rzęsy zaczynają tak jak naturalne wypadać i przerzedzają się.  Po wcześniej wspomnianym czasie naturalna rzęsa wypada wraz ze sztuczną, a na jej miejsce rośnie nowa. Tak zachowują się rzęsy niezależnie od tego, czy są przedłużone czy nie. Podczas zakładania rzęs nie wiadomo w jakim stadium jest dana rzęsa, ale naturalną rzeczą jest, że kilka z nich wypada wcześniej.

Mamy także dobra wiadomość dla fanek basenu czy sauny. Rzęsy są odporne na działanie wody oraz wysokich i niskich temperatur więc można z nich bezpiecznie korzystać. Dodatkowo, nie musimy je malować, więc nie musimy się obawiać efektu „pandy” po niezbyt dokładnie zmytym makijażu..

Jak każdy zabieg kosmetyczny, przedłużanie rzęs ma oprócz wielu zalet, także przeciwwskazania.  Są nimi zapalenie spojówek, zaćma, jaskra, infekcje bakteryjne i  wirusowe oraz grzybiczne , jęczmień  czy duża wrażliwość oka. Przeciwwskazaniem jest również używanie tłustych kremów ,masek ,wodoodpornych tuszy czy tłustych produktów do zmywania makijażu oka  typu „olej w wodzie ” oraz stosowanie płatków kosmetycznych, które zaczepiają o doczepioną rzęsę i mogą ja naruszyć lub wyrwać z naturalną. Okulary i soczewki nie mają wpływu na noszenie rzęs.
Cena zabiegu przedłużania rzęs waha się   od 300-1000 złotych.

Uwaga: W Salonie Tais specjalna promocja dla czytelniczek portalu Zwierciadlo.pl  na rzęsy jedwabne 199 złotych  na hasło „Zwierciadło”

Tais LogoSalom Tais

ul. Grzybowska 2 lok.32, Budynek A, 2 piętro
00-131 Warszawa
tel. 022 436 06 50
mob. 510 126 445


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI