Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Zuzanna Bijoch na pokazie Anny Sui
31 sierpnia 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Polka w wielkim świecie – Zuzanna Bijoch

Anja Rubik, Kasia Struss, MagdaFrąckowiak - to najbardziej topowe modelki na światowych pokazach mody. Od niedawna do tej niezwyklej grupy dołączyła Zuzanna Bijoch. Siedemnastolatka z Katowic, o zniewalającym spojrzeniu, już w zeszłym roku wkroczyła na salony, debiutując podczas pokazu domu mody Georges’a Chakra.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Wystąpiła w kampanii reklamowej Miucci Prady na sezon wiosna/lato 2011. Była również twarzą pokazów Prady. W sezonie jesień/zima 2011/2012 została twarzą  Louis Vouitton i wzięła udział w wielu prestiżowych pokazach, w tym: Valentino, Loewe, Anna Sui itd. To robi wrażenie!

Zdobyła uznanie w „modowym światku” i jest dziś na 23 miejscu prestiżowej listy Top 50 Woman według rankingu models.com, na którym nieodzownie króluje wspomniana już wcześniej Anja Rubik.  Była też na okładce meksykańskiego Vogue’a (sfotografował ją nikt inny jak słynny w świecie mody Polak- Marcin Tyszka).

Jak zaczęła się ta bajkowa kariera młodej i utalentowanej modelki?! – Zuzanna, w wieku 13 lat, po prostu wygrała konkurs organizowany przez magazyn dla nastolatek Bravo Girl, a potem poszło już „z górki”. W Polsce reprezentuje ją agencja D’Vision, a na świecie agencja NEXT. Nasza nowa top modelka ma oczywiście nienaganne wymiary: 82-62-89 i 178cm wzrostu.

Błyskawicznie rozwijająca się kariera Polki to dla nas (wielbicieli mody) dobra wiadomość, bo choć od dawna wiadomo, że w Polsce jest mnóstwo pięknych modelek, to cieszy, że kolejnej udało się zdobyć uznanie największych projektantów i fotografów mody.

Ja kibicuję Zuzannie od początku, ale czasem myślę też o jej siostrze, Julii (zainteresowanych odsyłam na stronę www.division.pl,być może kiedyś razem wezmą udział w jakimś większym projekcie…


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI