Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Nicholas Kirkwood dla Pollini
3 sierpnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Pollini by Nicholas Kirkwood

Współpraca Pollini z Nicholasem Kirkwoodem, który od kilku sezonów projektuje kolekcje dla Pollini, jest bardzo udana. A nowa kolekcja jest tego dowodem.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kolekcja jesień/zima 2012 Pollini by Nicholas Kirkwood zaczyna się od klasycznych kształtów typowych dla historii marki. Ale brytyjski projektant stworzył kolekcję o deseniu „undergroundu”. Zbudowana jest z wielu przeciwieństw. Jest bardzo współczesna, nowoczesna i świeża, przy zachowaniu tradycji marki. Klasyczne kształty zostały złamane industrialnymi elementami (metalowe obcasy) i rockowymi detalami. Najmocniejsze wśród nich są metalowe zdobienia i graficzne wzory kojarzące się z kulturą Azteków ubrane w żywe barwy.

Znajdziemy tu kolor żółty, pomarańczowy, niebieski, ale też brązy i czernie. Niektóre modele maja charakterystyczną podeszwę dla projektanta, znajdziemy tu też wyraźnie geometryczne, nietypowe obcasy, platformy, architektoniczne zdobienia, a nawet cekinowe podeszwy.

Nicholas Kirkwood dla Pollini/ więcej zdjęć w galerii

Materiały to klasyczne skóry cielęce, ale także egzotyczne desenie i faktury. Skóry gładkie łączone są z lakierowanym, z zamszem, kolorowymi i metalowymi detalami. Nicholas Kirkwood po raz kolejny udowadnia, że jego wyobraźnia nie zna granic. Buty jego projektu są zawsze rozpoznawalne, a przede wszystkim są naprawdę piękne.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI