Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

1-10
30 listopada 2015 in Butik Świąteczny, Moda i uroda by redakcja

Polskie, naturalne i niezwykle eleganckie

Nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj – sięgnij po kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała polskiej marki Clochee – simply organic.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W produktach tych nie ma parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników.  W Clochee znajdziesz natomiast surowce z ekologicznymi certyfikatami takie jak ekstrakty z kwiatów, masła i oleje roślinne. W kosmetykach nie ma żadnych odzwierzęcych substancji, dlatego śmiało można je sprezentować weganom i wegetarianom.

Misją firmy oprócz dostarczenia zdrowych produktów jest także zapakowanie ich w ekologiczny sposób. Opakowania Clochee wykonane są z materiałów 100% po recyklingu, degradowalne i nadające się do recyklingu.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad świątecznym prezentem sięgnij po zestawy kosmetyków Clochee. Marka udowadnia, że zdrowe, naturalne produkty mogą jednocześnie piękne, skuteczne i niezwykle eleganckie.

SKLEP ONLINE: www.clochee.com


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI