Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Polskie, naturalne i niezwykle eleganckie

30 listopada 2015 in Butik Świąteczny, Moda i uroda by redakcja
Nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj – sięgnij po kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała polskiej marki Clochee – simply organic.

W produktach tych nie ma parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników.  W Clochee znajdziesz natomiast surowce z ekologicznymi certyfikatami takie jak ekstrakty z kwiatów, masła i oleje roślinne. W kosmetykach nie ma żadnych odzwierzęcych substancji, dlatego śmiało można je sprezentować weganom i wegetarianom.

Misją firmy oprócz dostarczenia zdrowych produktów jest także zapakowanie ich w ekologiczny sposób. Opakowania Clochee wykonane są z materiałów 100% po recyklingu, degradowalne i nadające się do recyklingu.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad świątecznym prezentem sięgnij po zestawy kosmetyków Clochee. Marka udowadnia, że zdrowe, naturalne produkty mogą jednocześnie piękne, skuteczne i niezwykle eleganckie.

SKLEP ONLINE: www.clochee.com


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI