Postaw na buty sportowe: top 5 stylizacji

Buty sportowe, z angielska nazywane snickersami, kochamy za wygodę, za to, że można w nich „przejść” cały dzień. Moda jest dla nas łaskawa i tym razem idzie w parze z wygodą: teraz snikersy możemy nosić do wszystkiego i niemalże do każdej okazji. Jak? – Sprawdźcie nasze propozycje!
Buty sportowe to moja największa słabość. Przyczyna, dla której darze je tak ogromna miłością jest oczywista: są one niebotycznie wygodne. Teraz projektanci i najwięksi gracze na rynku obuwniczym, postarali się również by obuwie sportowe zachwycało nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami poprawiającymi wygodę chodzenia/ biegania, lecz także by powalały designem i ciszyły oczy.
Oto 5 sposobów na buty sportowe.

Superstar na co dzień

Błękitne, pastelowe, wygodne i piękne. Takie może być nowe oblicze superstarów. Kultowe buty Adidasa, możecie mieć w niemalże każdym kolorze, a pastelowa edycja to hit tego sezonu. W zestawieniu z dżinsową spódnicą, wygodną koszulą i torbą w odcieniu słodkiego jak wata cukrowa różu, sprawdzą się idealnie jako codzienna stylizacja, np. na zajęcia na uczelni czy do pracy.