Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Potraktuj zmarszczki aktywnie!

45743454 - beauty shot. beautiful woman with healthy skin
7 listopada 2016 in Moda i uroda by redakcja
Starzenie się skóry to naturalny proces w życiu człowieka. Pojawienie się pierwszych zmarszczek wynika nie tylko z warunków genetycznych, ale i z czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Naukowe podejście francuskiej marki Institut Esthederm bazuje na biologicznych procesach zachodzących w skórze, aby wykorzystać i pobudzić jej naturalne zasoby. Efekt to optymalizacja metabolizmu komórki, zachowanie skóry młodej na dłużej. Institut Esthederm bazując na wieloletnich badaniach i ponad 35-letnim doświadczeniu stworzył unikalną linię kosmetyków Active Repair. Innowacyjna pielęgnacja o intensywnym działaniu regenerującym i odbudowującym zapobiega pierwszym oznakom starzenia się skóry.
preview_po__czone
Mocnym uderzeniem linii jest krem silnie regenerujący, naprawczy – Active Repair Wrinkle Correction Cream. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Opatentowany kompleks wody komórkowej Cellular Water to źródło energii komórkowej i młodości. Zawarte w nim aktywne składniki pomagają zachować zdrowie komórek i zapobiegają starzeniu się – sole mineralne oraz mikroelementy optymalizują wymianę międzykomórkową, ATP dodaje witalności, a karnozyna odwraca proces starzenia. Z kolei kompleks Time Control System pozwala zachować świeżość cery na dłużej.
Krem ten występuję także w wersji o bogatszej konsystencji, przeznaczonej dla skóry suchej i bardzo suchej – Active Repair Wrinkle Correction Rich Cream.
Uzupełnieniem linii jest krem pod oczy – Active Repair Eye Contour Care, który pielęgnuję delikatną skórę wokół oczu i sprawia, że odzyskuje ona młodszy wygląd. Efektem działania kremu jest natychmiastowe wygładzenie linii i zmarszczek oraz zniwelowanie obrzęków i cieni pod oczami.
Linia Active Repair to gwarancja wygładzonych zmarszczek. Wysokie stężenie regenerujących składników aktywnych wpływa na wzmocnienie struktury skóry, zapobieganie powstawaniu zmarszczek i niwelowanie istniejących. Rozświetlona cera odzyskuje swój blask, na długo pozostając promienna i jaśniejsza. Zawarte w kremie kwasy – cytrynowy i salicylowy mają działanie rozjaśniające i wygładzające, co pozytywnie wpływa na owal twarzy.
Produkty Institut Esthederm dostępne są w prestiżowych salonach kosmetycznych i aptekach.

Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI