Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

45743454 - beauty shot. beautiful woman with healthy skin
45743454 - beauty shot. beautiful woman with healthy skin
7 listopada 2016 in Moda i uroda by redakcja

Potraktuj zmarszczki aktywnie!

Starzenie się skóry to naturalny proces w życiu człowieka. Pojawienie się pierwszych zmarszczek wynika nie tylko z warunków genetycznych, ale i z czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl
Naukowe podejście francuskiej marki Institut Esthederm bazuje na biologicznych procesach zachodzących w skórze, aby wykorzystać i pobudzić jej naturalne zasoby. Efekt to optymalizacja metabolizmu komórki, zachowanie skóry młodej na dłużej. Institut Esthederm bazując na wieloletnich badaniach i ponad 35-letnim doświadczeniu stworzył unikalną linię kosmetyków Active Repair. Innowacyjna pielęgnacja o intensywnym działaniu regenerującym i odbudowującym zapobiega pierwszym oznakom starzenia się skóry.
preview_po__czone
Mocnym uderzeniem linii jest krem silnie regenerujący, naprawczy – Active Repair Wrinkle Correction Cream. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Opatentowany kompleks wody komórkowej Cellular Water to źródło energii komórkowej i młodości. Zawarte w nim aktywne składniki pomagają zachować zdrowie komórek i zapobiegają starzeniu się – sole mineralne oraz mikroelementy optymalizują wymianę międzykomórkową, ATP dodaje witalności, a karnozyna odwraca proces starzenia. Z kolei kompleks Time Control System pozwala zachować świeżość cery na dłużej.
Krem ten występuję także w wersji o bogatszej konsystencji, przeznaczonej dla skóry suchej i bardzo suchej – Active Repair Wrinkle Correction Rich Cream.
Uzupełnieniem linii jest krem pod oczy – Active Repair Eye Contour Care, który pielęgnuję delikatną skórę wokół oczu i sprawia, że odzyskuje ona młodszy wygląd. Efektem działania kremu jest natychmiastowe wygładzenie linii i zmarszczek oraz zniwelowanie obrzęków i cieni pod oczami.
Linia Active Repair to gwarancja wygładzonych zmarszczek. Wysokie stężenie regenerujących składników aktywnych wpływa na wzmocnienie struktury skóry, zapobieganie powstawaniu zmarszczek i niwelowanie istniejących. Rozświetlona cera odzyskuje swój blask, na długo pozostając promienna i jaśniejsza. Zawarte w kremie kwasy – cytrynowy i salicylowy mają działanie rozjaśniające i wygładzające, co pozytywnie wpływa na owal twarzy.
Produkty Institut Esthederm dostępne są w prestiżowych salonach kosmetycznych i aptekach.

Strefa zakupów


tytulowa_braun-1

Praktyczny prezent pod choinkę? List do Świętego Mikołaja

Drogi Święty Mikołaju! Nie wiem, czy nie uznasz tego za niegrzeczne zachowanie, ale piszę do Ciebie z zuchwałym apelem – nie lansuj się nadmiernie przy ...
km_tyt

Prezent dla kobiety. Przewodnik po świecie zmysłów.

Zastanawiasz się, co kupić w prezencie mamie, żonie, siostrze, córce, przyjaciółce? Sięgnij po uniwersalny i prosty klucz, którym będziesz kierować się przy wyborze – zmysły. ...
grafika-tytulowa

Prezent dla osoby, o której niewiele wiesz

Jaki prezent wybrać dla osoby, którą tak naprawdę słabo znasz? Nie wiesz, czym się interesuje, o czym marzy i co lubi. W takim wypadku bezpiecznym ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI