Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

flacon 50ml avec capot
23 lutego 2016 in Moda i uroda by redakcja

Poznaj nowe Love Story od Chloe

Jeszcze bardziej świeża, kwiatowa, bardziej zmysłowa. Woda toaletowa Chloe Love Story jest nową historią miłosną, którą napisała Anne Flipo (dom perfumiarski IFF). Uwodzenie w czystej formie, przeznaczone do noszenia na nagiej skórze.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Wyjątkowy poranek, powietrze błyszczy tysiącem iskier. Świeży zapach kwiatów pomarańczy miesza się z aromatem rosy. Ona pamięta wspólne chwile pełne śmiechu. Uderzająca nuta nasturcji, delikatnie pieprzowa sprawia, że drży z zachwytu. Symbol miłości, kwiat, który wręczają tylko ci gotowi by odsłonić swe serca. Wspomnienie spaceru w miejskiej ciszy, dłoń w dłoni, dotyk. Kwiat wiśni odsłania intensywną zieloną nutę, niezwykle subtelną, podkreśloną wodnymi kwiatowymi akordami i otoczoną beztroską radością. Uśmiech. Nic nie jest z góry narzucone.

Spacer po moście Pont des Arts.

W jej dłoni talizman szczęścia. Kłódka, uniwersalny symbol miłości, skarb i emblemat domu mody Chloe. Szklany klejnot ozdobiony szlifem, który przywodzi na myśl plisy lekkiej sukienki.
W środku, bezpiecznie osłonięty koncentrat delikatnie różowego zapachu, który trzyma przy sobie przez cały czas. Eleganckie matowobiałe opakowanie z wytłoczonymi złocistymi literami otacza różowa wstążka, jakby chroniła najpiękniejszy prezent: miłosną historię, pokrzepiającą i szczerą.

Zobaczyć ją jeszcze raz

Możliwe. Paryż należy do niej. Ten dzień również. On też. Czy jeszcze powróci? Tylko ona to wie. By ucieleśnić nowy rozdział historii, wybór był oczywisty: Clemence Poesy. Muza domu mody Chloe, użyczyła już wcześniej swojego paryskiego stylu i naturalnego uroku reklamie wody perfumowanej Chloe Love Stroy. Tym razem swoim nowoczesnym wizerunkiem i gracją ożywiła kolejną nową historię z wodą toaletową Chloe Love Story Edt w tle.

Ceny i dostępności:
30 ml EDT – 225 zł
50 ml EDT – 315 zł
75 ml EDT – 395 zł


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI