Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Poznaj nowe Love Story od Chloe

23 lutego 2016 in Moda i uroda by redakcja
Jeszcze bardziej świeża, kwiatowa, bardziej zmysłowa. Woda toaletowa Chloe Love Story jest nową historią miłosną, którą napisała Anne Flipo (dom perfumiarski IFF). Uwodzenie w czystej formie, przeznaczone do noszenia na nagiej skórze.

Wyjątkowy poranek, powietrze błyszczy tysiącem iskier. Świeży zapach kwiatów pomarańczy miesza się z aromatem rosy. Ona pamięta wspólne chwile pełne śmiechu. Uderzająca nuta nasturcji, delikatnie pieprzowa sprawia, że drży z zachwytu. Symbol miłości, kwiat, który wręczają tylko ci gotowi by odsłonić swe serca. Wspomnienie spaceru w miejskiej ciszy, dłoń w dłoni, dotyk. Kwiat wiśni odsłania intensywną zieloną nutę, niezwykle subtelną, podkreśloną wodnymi kwiatowymi akordami i otoczoną beztroską radością. Uśmiech. Nic nie jest z góry narzucone.

Spacer po moście Pont des Arts.

W jej dłoni talizman szczęścia. Kłódka, uniwersalny symbol miłości, skarb i emblemat domu mody Chloe. Szklany klejnot ozdobiony szlifem, który przywodzi na myśl plisy lekkiej sukienki.
W środku, bezpiecznie osłonięty koncentrat delikatnie różowego zapachu, który trzyma przy sobie przez cały czas. Eleganckie matowobiałe opakowanie z wytłoczonymi złocistymi literami otacza różowa wstążka, jakby chroniła najpiękniejszy prezent: miłosną historię, pokrzepiającą i szczerą.

Zobaczyć ją jeszcze raz

Możliwe. Paryż należy do niej. Ten dzień również. On też. Czy jeszcze powróci? Tylko ona to wie. By ucieleśnić nowy rozdział historii, wybór był oczywisty: Clemence Poesy. Muza domu mody Chloe, użyczyła już wcześniej swojego paryskiego stylu i naturalnego uroku reklamie wody perfumowanej Chloe Love Stroy. Tym razem swoim nowoczesnym wizerunkiem i gracją ożywiła kolejną nową historię z wodą toaletową Chloe Love Story Edt w tle.

Ceny i dostępności:
30 ml EDT – 225 zł
50 ml EDT – 315 zł
75 ml EDT – 395 zł


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI