Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

20.12.2011 Wroclaw Kandydatki konkursu Miss kosmetyczek 2012 Clarena fot. Mi?osz Poloch  miloszpoloch.com
5 stycznia 2012 in Moda i uroda by redakcja

Poznamy Miss Kosmetyczek 2012

Już w niedzielę, 8. stycznia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konkursu Miss Kosmetyczek. O koronę miss konkurować będzie 10 finalistek, wyłonionych spośród ponad 70 zgłoszeń z całej Polski.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

O tytule najpiękniejszej specjalistki od urody zadecydują kobiety, dla których perfekcyjny wygląd odgrywa bardzo ważną rolę. W jury konkursu, poza tegoroczną Miss Polonia 2011 – Marceliną Zawadzką, zasiądzie Monika Richardson, Jolanta Fajkowska czy Patricia Popławska – prezes firmy Clarena. Galę poprowadzi znawca kobiecego piękna – Krzysztof Ibisz. Konkurs co roku przyciąga znane osoby, dla których wygląd stanowi narzędzie pracy. Na liście gości nie mogło zabraknąć więc między innymi aktorek Katarzyny Cichopek, Marii Niklińskiej czy Aleksandra Kisio.

Konkurencja z pewnością będzie bardzo emocjonująca. W finale znalazły się bowiem bardzo piękne kobiety, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wygląd jest najlepszą wizytówką kosmetyczki. Udział w wydarzeniu traktują jako ciekawą przygodę i możliwość rozwoju zawodowego, jaki zapewnia tytuł najpiękniejszej specjalistki od urody w Polsce.  Poza prestiżem kandydatki walczyć będą także o nagrody, takie jak profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych marki Rubica, kursy mikropigmentacji i makijażu oraz kosmetyki ufundowane przez firmę Clarena.

Finalistki zaprezentują się w różnych odsłonach. Poza prezentacją w fartuszkach, w których pracują na co dzień, wystąpią także w sukniach koktajlowych i wieczorowych projektu Agnieszki Światły. Do występu przed publicznością przygotuje je Elżbieta Barczyńska, choreograf, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Spod „jej ręki” wyszły m.in. Miss Polonie: Aleksandra Spieczyńska, Ewa Tylecka, Marta Matyjasik i Angelika Jakubowska. O makijaż i fryzury kandydatek zadba natomiast salon fryzjersko-kosmetyczny Fabryka Marzeń.

Gala wyborów Miss Kosmetyczek odbędzie się już 8. stycznia w hotelu Sheraton. Więcej informacji o konkursie i uczestniczkach na www.clarena.pl.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI