Premiera:Springfield jesień-zima 2013

Po raz kolejnych na naszej stronie gości Springfield. To za sprawą nowej kolekcji, która zapowiada najgorętsze trendy nadchodzącej jesieni.
Damska kolekcja marki Springfield to połączenie, naturalności, etnicznych klimatów i nowoczesności. Nadchodzący sezon zapowiada się więc nie tylko modnie, ale także naturalnie.

reklama

Geometryczne wzory

Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja oparta jest na trójkątnych wzorach, ukazanych zarówno w druku jak i przeszyciach. Dyskretne detale, w tym czerwone i czarne linie podkreślają elementy kieszeni, czapek oraz akcesoriów. Buntowniczego charakteru kolekcji dodają ćwieki, haftowane jeansy i kowbojskie buty.

Botanika

Zainspirowana kwiatowymi wzorami, ale jednak w gamie jesiennych barw, takich jak ciemne turkusy, szmaragdy, zielenie z niebieskimi akcentami. Jako kontrapunkt do nich znajdziemy czerń, biały melanż oraz szarości. By nadać bardziej eleganckiego wyrazu, zdecydowaliśmy się na dodatki z fasetowanymi kamieniami. Natomiast więcej swobody dodadzą jeans oraz etniczne wzory paisley.

Śródlądowy

Podmuch zimy także zawita do nas w tej kolekcji i przeniesie w odległe krainy, gdzie krajobraz kształtują surowe, naturalne, kremowe odcienie. Barwy khaki oraz czerwienie zmieszane z pełną gamą szarości oraz surowy jeans doskonale współgrają z przełamującymi harmonię motywami IKAT oraz wzorami geometrycznymi.