Prezenty na ostatnią chwilę

prezenty pod choinkę
123rf.com

Mniej niż tydzień do Wigilii. Ci, którzy nie skompletowali prezentów dla najbliższych mają już niewiele czasu. Jeżeli nie macie pomysłów na prezenty to zapraszam do skorzystania z naszej prezentowej „ściągawki”.
Osobiście lubię prezenty planować. W tym roku, po zeszłorocznym szaleństwie zakupowym tuz przed wigilią, postanowiłam wziąć się za prezenty dużo wcześniej. Niemniej jednak, wiem, że czasami zrobienie prezentów bywa niezwykle trudne. Zwłaszcza gdy nie mamy pomysłu, albo obawiamy się, że nie trafimy w gusta obdarowanej osoby.

Prezent dla księżniczki

Prezent powinien sprawiać radość, zarówno osobie osobie obdarowywanej jaki i obdarowującej. Zadanie to nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza gdy prezent chcemy sprawić wielbicielce mody, śledzącej trendy, uwielbiającej wszystko co designerskie, ekskluzywne i „błyszczące”.

Idealnym prezentem będzie tu modna biżuteria, najlepiej prosto od projektanta. Niesamowicie inspirujące dodatki można znaleźć w Kate&Kate. Nie należą one do tanich, ale można tu znaleźć też prawdziwe okazje.

prezent dla księżniczki
Kate&Kate / kolczyki Lahola , 450 zł

Kolczyki izraelskiej marki Lahola sprawia, ze księżniczka poczuje się niczym gwiazda, totalnie skazana na sukces!