Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Elancyl Cellu Slim, materiały prasowe
Elancyl Cellu Slim, materiały prasowe
28 lutego 2012 in Moda i uroda by redakcja

Przeciwko opornemu cellulitowi

Znajomość zagadnień związanych z fizjologią i wiedza o mechanizmach wyszczuplania pozwoliły Laboratoriom ELANCYL stwierdzić, że aby zwalczać cellulit w sposób kompleksowy, skuteczny i trwały, trzeba oddziaływać na mechanizmy sterujące adypocytami i w pełni je kontrolować. Jest to możliwe dzięki połączeniu wzajemnie uzupełniających się substancji aktywnych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Cellu Slim jest nową propozycją marki Elancyl. Jego innowacyjna formuła opracowana przez fitochemików Laboratoriów Pierre Fabre opiera się na wyjątkowym połączeniu cekropii z kofeiną umożliwiając silne działanie redukujące tłuszcze, nawet te najbardziej oporne. Cellu Slim zawiera również dodatkowe substancje aktywne (opatentowany wyciąg z pieprzu syczuańskiego, florydzyna, bluszcz), które wraz z cekropią i kofeiną zapewniają kompleksowe działanie wyszczuplająco-ujędrniające.

Elancyl Cellu Slim, materiały prasowe

Cellu Slim ma udowodnione działanie wyszczuplające, które odnotowano już po 7 dniach* regularnego stosowania. Wygładzenie ‘skórki pomarańczowej’ jest widoczne już po 14. Dniach, a efekt wyszczuplenia utrzymywał się nawet w miesiąc po zakończeniu kuracji.

Tak dobre wyniki osiągnięte nowej kuracji Cellu Slim są możliwe także dzięki umiejętnie skomponowanej chronobiologicznie zaprogramowanej formule zgodnej z rytmem dobowym organizmu. Dzięki jednej, porannej aplikacji, kosmetyk działa przez 24 godziny gwarantując pełną skuteczność.

Cellu Slim ma niezwykle lekką konsystencję, o zmysłowym, kwiatowym zapachu. Ta precyzyjnie dopracowana forma kosmetyku zapewnia przyjemność stosowania, a regularne stosowanie jest kluczem od pełnego sukcesu wyszczuplającego. Zaletą nowego produktu jest również nowa pojemność.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI