Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
10 listopada 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Przełamując szarość

Chociaż większość czasu Agnieszka spędza w domu, gdzie opiekuje się małym synem, albo w ogrodzie, którego pielęgnacji jest oddana, udało mi się spotkać ją na spacerze. Wprawdzie nie w Gdańsku, skąd pochodzi, ale w Warszawie, do której przyjechała odwiedzić córkę studentkę.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Agnieszka uważa, że w Gdańsku ludzie wyglądają dużo smutniej niż w Warszawie. Jej zdaniem sytuację ratują młodzi ludzie, którzy coraz lepiej czują swój styl i nie odstają od reszty Europejczyków.

W Warszawie Agnieszka nie wyglądała smutno, chociaż ubrana była w typowe „smutne kolory” – czerń i szarość, zresztą ulubione jesienno-zimowe kolory naszych krajan.

Jak udało się Agnieszce przełamać nudną powagę tych barw? Np. w krótkiej flauszowej kurtce Reserved do mankietów wszyła gumki, które dały oryginalny efekt pufki, a długi golf posłużył jej za kaptur, w którym wyglądała co najmniej intrygująco. Do tego czarne, mocne buty, takie w sam raz dla ludzi twardo stąpających po ziemi, czarne okulary, uśmiech i voilà!

Na pewno nikt nie może jej zarzucić, że wygląda nieciekawie.  


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI