Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Hold me tights
Hold me tights
4 stycznia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Rajstopy-wybawienie czy utrapienie?

Wynalezione w latach 60. były wybawieniem dla kobiet i uwolnieniem ich od pończoch, pasów do pończoch. Grube, nieprzezroczyste zapewniały więcej ciepła i pozwoliły skrócić spódniczki do długości ultramini.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Na początku do swoich kolekcji wprowadzili je: Pierre Cardin, Mary Quant (kolorowe), Emilio Pucci (charakterystyczne wzory). Do dziś znajdziemy zagorzałe przeciwniczki i przeciwników rajstop, wychwalających wyższość pończoch,  jednak dla mnie są one niezastąpione w zimę.

Rajstopy Hang On

Przez długi czas akceptowałam jedynie czarne, mocno kryjące rajstopy. Najczarniejsze i chyba najbardziej kryjące ma w swojej ofercie Wolford, ale czarne z oferty Veneziana też są bardzo dobre (no i tańsze). Nowością są też rajstopy push up z Calzedonia (naprawdę działają! i wyglądaja przy tym super). Dziś noszę też szare, melanżowe  lub całkiem zwariowane, jak np. rajstopy Hold me tights.

Te ostatnie, to rajstopy dla indywidualistek, dla kobiet poszukujących, odważnych i lubiących intrygować. Wzory na rajstopach są wykonane ręcznie, w krótkich seriach (dzięki czemu są unikatowe). Dostępne w wersji mat lub satyna.  Moje ulubione to wzory „lost in space”(znowu czerń), zabawne „hang on” (róż) i „the eyes of flowers” (biel).

www.hold-me-tights.com


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI