Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

REFORMY_6
24 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Reformy: bielizna do pokazywania

REFORMY to bielizna i kostiumy kąpielowe inspirowane epoką art deco. Pierwsza kolekcja marki pt." 9" to majtki, staniki i body w nowoczesnej, kobiecej odsłonie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Materiały, z których została uszyta kolekcja, to elastyczna dzianina i jedwabne tiule, dzięki czemu każdy zaprojektowany element można używać na dwa sposoby – jako bieliznę oraz jako strój kąpielowy. Niezaprzeczalnym atutem marki jest architektoniczna konstrukcja, dzięki której REFORMY są jedyne w swoim rodzaju.

Projektantką marki jest Ewelina Rosłaniec, z zawodu architekt. Pomysł na markę oraz pierwszą kolekcję zaczerpnęła z życia „zawsze miałam problem, żeby kupić stanik czy kostium kąpielowy, który mogłabym założyć na plażę ale też do bardzo wyciętego tank topu czy prześwitującego t-shirtu. Propozycje sieciówek zupełnie nie spełniały moich oczekiwań. W Reformach połączyłam to, co najlepsze: formę, materiał, wykonanie oraz kolor.”

Ewelina Rosłaniec to absolwentka architektury. Dzięki swojemu doświadczeniu, do projektowania ma podejście techniczne i konstrukcyjne. W kolekcji „9” wyraźnie widać fascynacje projektantki konstrukcją i geometrią.

Przy tworzeniu sesji wizerunkowej kolekcji „9” Rosłaniec współpracowała z fotografką – Kasią Bielską.

Reformy to kostiumy kąpielowe i bielizna w jednym. To nowość, która już szykuje kolejne niespodzianki.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI