Regenesis by RevitaLash: skuteczny sposób na piękne włosy

Piękne, zdrowe włosy to marzenie każdej z nas. W tym celu dbamy o nie, pielęgnujemy je i inwestujemy w nie, lecz nie zawsze przynosi to efekty takie, o jakie byśmy chciały osiągnąć. Specjalnie dla Was testujemy super pielęgnację do włosów. Przeczytaj!
Związane jest to z faktem, iż na stan i kondycje naszych włosów wpływ mają liczne czynniki. Po pierwsze to jak je myjemy, jakim zabiegom fryzjerskim je poddajemy, jaką pielęgnacje stosujemy. Włosy są także odzwierciedleniem naszego ogólnego stanu zdrowia, a więc też tego jak się odżywiamy czy na co chorujemy. Ponadto na bujność naszej grzywy wpływa także nasza gospodarka hormonalna oraz kondycja psychiczna. Mając to wszystko na uwadze, nie trudno jest dość do wniosku, że o włosy nie tylko trzeba dbać, ale trzeba robić to w sposób mądry.

reklama

Nasze testy

ReGenesis_-_Foam_-_Hi-Res (2)Korzystając z wiedzy medycznej i postępu technologicznego, obecnie możemy skorzystać z wielu preparatów, które obiecują nam skuteczną, poprawę kondycji włosów. Poszukując metody idealnej, postanowiłyśmy przetestować dla Was produkt z linii ReGenesis™ Hair Enhancing System przeznaczonej do poprawy kondycji włosów. Produkt, który bierzemy pod lupę to szybko wchłaniająca się pianka do włosów o zaawansowanej formule zawierającej chroniony patentem BioPeptinComplex®, który zgodnie z obietnicami producenta ma działanie zwiększające objętość włosów i nadające im piękny wygląd.

Nasze testerki, to kobiety, dla których piękny i zdrowy wygląd to podstawa. Ich włosy poddawane częstym zabiegom fryzjerskim, takie jak farbowanie, suszenie, ogrzewanie lokówką, wymagają intensywnej regeneracji i odżywienia.

O testowanym produkcie

Formuła szybko wchłaniającej się pianki łączy w sobie chronioną patentem technologię BioPeptin Complex* z siłą niezbędnych substancji odżywczych, wzmacniającym działaniem peptydów oraz ochronnym działaniem ekstraktów roślinnych. Ten łatwy w aplikacji produkt o lekkiej konsystencji pomaga odbudować strukturę włosa, nadaje włosom połysk oraz dodaje im objętości, dzięki czemu wyglądają one na zdrowsze i bujniejsze.

Sposób użycia

Produkt należy stosować raz dziennie. Po umyciu włosów należy nałożyć niewielką ilość pianki na palce i wmasować ją we włosy. Piankę nie należy spłukiwać. Jest to produkt idealny do stosowania na krótsze włosy i dla mężczyzn.

Już za tydzień pierwsze sprawozdanie z naszych testów!