Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

bene
25 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Rób zakupy w Benetton on-line!

Benetton to marka kontrowersyjna nie tylko za sprawą wyjątkowych kampanii reklamowych - ma ona tyle samo zwolenników co przeciwników. Ja markę lubię za jakość i niebanalne kroje i cieszy mnie fakt, że od niedawna mogę robić markowe zakupy także przez Internet!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Benetton dla mnie nadal jest synonimem włoskiego krawiectwa w przystępnych cenach i o przyzwoitej jakości. Lubię markę nie tylko za fantazyjne podejście do dzianiny, lecz także za cudowne, niemalże niezniszczalne  t-shirty, cudowne akcesoria i idealnie skrojone koszule czy spódnice. Jako że niechętnie spędzam czas wolny w centrach handlowych, niezwykle ucieszył mnie fakt, iż mogę robić zakupy w Benetton przez Internet.

Wystarczy wejść na stronę: shop.benetton.com . Dostępna jest tu garderoba i akcesoria damskie, męskie i dziecięce oraz elementy wyposażenia domu. I co najważniejsze, aktualne są także wyprzedaże!  Strona obsługiwana jest w języku angielskim, lecz ceny przeliczane są w złotówkach. Można tu znaleźć też rzeczy z aktualnych kolekcji, w rozmiarach niedostępnych już w sklepach.

Proces zamawiania jest standardowy, jak na wszystkich on-line storach. Trzeba tylko pamiętać o tym, że numeracja włoska nieco różni się od numeracji europejskiej. Jeżeli więc poszukujesz standardowego rozmiaru 36, to z włoskiej rozmiarówki wybierz 42, natomiast jeżeli szukasz rozmiaru 38 to śmiało sięgnij po 44 . I choć włoskie „numerki” mogą wpędzić w kompleksy, pomyśl, jaką  zazdrość czuje niedoinformowana Włoszka, gdy słyszy że nosisz rozmiar 40 (włoski odpowiednik europejskiego 34 ;))!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI