Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rok jubileuszy modowych

redakcja
10 listopada 2011 in Moda i uroda by redakcja
Rok 2011 to rok jubileuszy modowych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Zacznijmy od najstarszej, poważnej już jubilatki włoskiej marki MAXMARA. W tym roku MAXMARA świętuje swoje 60 urodziny! Z tej okazji w Państwowym Muzeum Historycznym w Moskwie została zorganizowana wystawa płaszczy, a wśród nich model specjalnie zaprojektowany na ten jubileusz płaszcz Anna Karenina (płaszcz jest dostępny w Polsce). Wystawa potrwa do stycznia 2012, więc jeśli ktoś chciałby zobaczyć , to jeszcze zdąży, a jeśli nie to zawsze można po prostu pójść do butiku i obejrzeć jesienno-zimową kolekcję.

Druga marka, która w tym roku obchodzi swój jubileusz to Jackpot &Cottonfield. To już 20 lat! Pamiętam kiedy ta firma była jedną z pierwszych zachodnich marek, które można było dostać w Polsce. Wiążą mnie z nią sentymentalne wspomnienia. No i z rozrzewnieniem wspominam z ich pierwszy chyba butik w Warszawie przy ul. Brackiej 1 (obecnie jest tam Traffic).

Kolejna jubileuszowa marka to polski brand MMC. Świętują swoje 15lecie. Zaczynali we trójkę: Ilona Majer, Małgorzata Czudak, Rafał Michalak, dziś zostało ich dwoje w projekcie MMC studio design (Ilona i Rafał), ale marka nadal prężnie modowo działa i się rozwija. Charakteryzuje ją naprawdę świetne, nowoczesne projekty.  W Łodzi znów można było oglądać ich pokaz, a w planach jest (w końcu) powstanie butiku- czekamy.

No i jeszcze najmłodsza jubilatka- marka La Mania kończy rok. To było niewątpliwie wielkie wejście do świata polskiej mody. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

 

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI