Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rooney Mara dla Down Town Calvina Kleina
21 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Rooney Mara twarzą perfum Calvina Kleina

Rooney Mara, jedna z najbardziej porządanych aktorek młodego pokolenia została twarza nowych perfum Calvina Kleina- DownTown.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Nowoczesna, silna, przebojowa – tak jest Rooney Mara. Zachwyca nie tylko swoim talentem lecz także  niezwykłą, niecodzienną urodą, która sprawiła, że stała się ona wprost idealną ambasadorka najnowszego zapachu Calvina Kleina – Down Town.

Downtown to zapach świerzy, ponadczasowy i jak nazwa sama wskazuje niezwykle miejski. Swoim charakterem zachowuje klasyczny dla CK nowoczesny, dynamiczny styl.  Zachwyci także niezwykle elegancką, minimalistyczną fioletową butelką.

Jak zauważa aktorka, znana głównie dzięki wyjatkowej roli w filmie „Dziewczyna z tatuażem”, udział w kampanii Down Town  Calvina Kleina był dla niej nie tylko zaszczytem ale tekże niezwykłą przygodą. Zapach zdeniem aktorki, skutecznie poprawia nastrój i dodaje pewności siebie.

I choć zdjęcia z kampanii możemy już podziwiać, na sam zapach przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jego swiatowa premiera zaplanowana jest na wrzesień 2013!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI