Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rose: wyjątkowa torebka marki TOUS

Tous
Tous
18 maja 2012 in Moda i uroda by redakcja
Pasja Rosy Tous dla torebek pochodzi od dawna jako że wychowała się ona w otoczeniu skór w sklepie obuwniczym, jaki prowadzili jej rodzice.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

“W swoim czasie wylansowaliśmy naszą pierwszą kolekcję torebek trochę na moje życzenie, przez radość jaką mi sprawiało wykreowanie czegoś nowego tak związanego z moją młodością. Poza tym uwielbiam torebki i pomyślałam, że mogłyby ona dodać wartości naszej gamie klejnotów.”

15 lat po wylansowaniu pierwszej kolekcji torebek, Rosa pragnęła zebrać cały bagaż i doświadczenie zdobyte w ciągu tych lat, aby utworzyć IT bag dla znaku firmowego. Tak powstała Rose, dystyngowana i praktyczna torebka o prostym fasonie i bardzo kobieca, osobisty projekt Rosy Tous.

Nieskazitelna jakość oraz idealny krój są detalami, dzięki którym nowa Rose jest powołana do tego aby stać się klasyką dla znaku firmowego. Ręcznie robiona torebka Rose odzwierciedla perfekcyjnie filozofię marki w każdym ze swoich detali: ponadczasowy krój, gust dla rękodzieła i najlepszej jakości surowiec.

CENA TOREBKI ROSE to 2009zł


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI