Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
24 września 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Rowerzystka w spódnicy

W dniu, w którym zrobiłam zdjęcie Donacie, zaczepił ją też pewien bloger, fotografujący rowerową Warszawę. W komentarzach do zdjęcia Donaty pojawiło się życzenie, żeby takich świetnie ubranych rowerzystek było w Warszawie jak najwięcej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Ja też dołączam się do tego życzenia, troszkę życzenie rozszerzając – niech będzie więcej tak fajnie ubranych kobiet w Polsce!

Donata wyglądała tak, że zwracała na siebie uwagę nie tylko blogerów, ale i przechodniów, a to wszystko za sprawą niebanalnej spódnicy. Dostała ją od przyjaciela kilka lat temu i ani myśli, żeby się jej pozbyć, bo ma poczucie, że jest w niej swobodną (może w niej jeździć  na rowerze), a zarazem pewną siebie kobietą.

I to się czuje patrząc na Donatę. Potwierdza się tu znana, stara prawda, że wyglądamy dobrze w tym, w czym czujemy się dobrze. Więc jeśli nie mamy przekonania czy w super-trendy pieluchowatych spodniach, w dziwacznych gigantycznych śpiochach, czy w spódnicach bombkach wyglądamy dobrze, lepiej po prostu zrezygnować z zakupu.

Jak słusznie zauważyła Donata, dobre ubrania to takie, które podkreślą nasze atuty i tego się podczas zakupowego szału trzymajmy.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI