Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rozpoczęła się 5 edycja konkursu Fashion Designer Awards

redakcja
Rozpoczęła się 5 edycja FDA
materiały prasowe
7 stycznia 2013 in Moda i uroda by redakcja
5 grudnia 2012 wystartowała 5 edycja Konkursu Fashion Designer Awards 2013

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na magiczny  temat inspiracji :  ESSENCE DE PARIS ale także ze względu na prestiżowe nagrody i całe grono wybitnych postaci świata mody zasiadających w Jury.

Znana dziennikarka Beata Sadowska mówi: „Paryż? Uwielbiam. Za Shourouk, która tam mieszka i na poddaszu z tarasem projektuje genialną biżuterię. Za moje ukochane macarons z puszystym kremem: obowiązkowo LADURÉE w komplecie ze świecą o zapachu randki. Za herbaty Mariage Freres, produkowane od ponad trzystu lat. Za modę – wiadomo! I za genialny outlet Chloe.”

Paryskich inspiracji jest wiele z różnych zakresów: film, sztuka, moda, design, architektura, muzyka czy  literatura. Wszystkie starannie wyselekcjonowane pojawią się na Fun Page’u  konkursu Fashion Designer Awards i będą kreatywnym przewodnikiem  dla młodych designerów.

Producentka i pomysłodawczyni konkursu  Joanna Sokołowska –Pronobis liczy na wykorzystanie w kolekcjach całej palety inspiracji jaką daje Paryż. Poszukiwaniem esencji Paryża w kolekcjach młodych projektantów zajmą się jurorzy –  m.in.: Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Agnieszka Maciejak, Tomasz Ossoliński, duet Bohoboco,  Ada Fijał, Edyta Herbuś, Dorota Williams, Beata Sadowska, Lidia Popiel, Anna Męczyńska.

Początkujących projektantów wspiera Partner strategiczny konkursu Cisowianka Perlage.Finaliści zawalczą o nagrodę finansową w wysokości 15.000 zł ufundowaną przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz staże w atelier w Polsce i zagranicą , a także wyjazdy na europejski targi odzieżowe.

Po raz trzeci pod patronatem Konkursu ruszy kolejna kreatywna akcja, tym razem jest to  Kazar Design Project.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2013 roku

Regulamin dostępny na stronie konkursu  www.fashiondesignerawards.com.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI