Rusza Showroom Club!

Specjalnie wyselekcjonowane marki i projektanci, limitowane kolekcje tylko dla członków Clubu, oferty cenowe, jakich jeszcze nie było, a to wszystko przedstawione na niepowtarzalnych zdjęciach najlepszych
polskich fotografów!

reklama

Czym jest Showroom Club?

SHOWROOM Club to miejsce stworzone specjalnie dla miłośników mody. Co tydzień prezentowane są tam nowe, unikatowe kolekcje starannie wyselekcjonowanych projektantów. Twórcy klubu wybierają to, co najlepsze w polskiej modzie i dbają, by jego członkowie mogli kupić te produkty jako pierwsi i w najlepszych cenach.

Na stronie club.showroom.pl co poniedziałek odbywa się premiera najnowszych projektów topowych polskich projektantów i marek modowych – „Nasze klientki dostają ofertę starannie wyselekcjonowaną przez naszych ekspertów i mogą być pewne, że zakupione produkty będą nosić jako pierwsze w Polsce.“ – mówi Jasiek Stasz, jeden z twórców projektu. Dodatkowo, z okazji premiery, wszystkie prezentowane w Showroom Club rzeczy będą sprzedawane ze specjalną zniżką, która wynosić będzie od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Sprzedaż odbywa się w ograniczonych czasem i ilością egzemplarzy kampaniach, które trwać będą maksymalnie 7 dni. „Zadbaliśmy o to, żeby oferta Clubu była atrakcyjna zarówno dla osób świetnie znających się na polskiej modzie, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze z nią styczności“ – dodaje Michał Juda. Do pierwszych kampanii zostały wybrane bardzo atrakcyjne marki,dlatego najpopularniejsze produkty mogą zostać wyprzedane już w pierwszych dniach prowadzenia kampanii.

Risk. Made in Warsaw otwiera Showroom Klub

Pierwszą marką, która rozpoczyna funkcjonowanie Showroom Clubu jest Risk. Made in Warsaw. Risk to warszawska streetowa marka, która idealnie wpisała się w potrzeby aktywnych i świadomych mieszkańców dużych miast. Znana z wielu innowacyjnych działań, tym razem jest pierwszą marką dostępną w Showroom Club. W nowej odsłonie pojawiają się kolejne wariacje wokół szarej dresowej dzianiny i bawełny. Risk zabiera nas w wakacyjną słoneczną podróż, pozwala odetchnąć od zgiełku miasta.

Z okazji premiery wszystkie produkty dostępne są ze specjalnym rabatem -20%. Ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona!