Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Projektanci na start a
19 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Ruszają castingi do PROJEKTANCI NA START

PROJEKTANCI NA START to talent show, którego celem jest wyłonienie najzdolniejszych polskich pasjonatów kreowania mody. Naszym zdaniem projekt ten jest wart uwagi.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Występ w „Projektanci na start” otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pierwszym polskim modowym talent show i są gotowi pokazać światu swój niepowtarzalny styl, powinni przesłać zgłoszenie przez stronę projektancinastart.pl.

– Szukamy twórców mody z charakterystycznym stylem i niepowtarzalną osobowością – wyjaśnia Martyna Korzelik, producent kreatywny ATM Grupy SA. –  Gotowych  zaprezentować swoje kreacje szerokiej publiczności. Jeśli macie takie marzenia lub znacie kogoś takiego, serdecznie zapraszamy – dodaje producentka z ATM Grupy.

”Projektanci na start” jesienią pokaże FOX Life. Udział w nim otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Ich talent ocenią i wesprą znani kreatorzy i eksperci. Nauczą ich również organizować autorskie pokazy mody i sesje zdjęciowe. Na zwycięzcę czeka bilet do wielkiego świata mody w tym m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.  Projektanci zainteresowani udziałem w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie projektancinastart.pl.

Najciekawszych projektantów twórcy programu zaproszą na początku sierpnia na casting. Wyłonią w nim dwunastu bohaterów programu, z których jeden zdobędzie bilet do wielkiego świata mody.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI