Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

topshop 1
13 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Safari od Topshop

Brytyjska marka Topshop przyzwyczaiła nas już do niezwykle trendowych, absolutnie najmodniejszych kolekcji. W tym sezonie wiosenno - letnim marka na warsztat wzięła styl safari.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Safari – jeden z ulubionych tematów modowych w tym sezonie. Króluje u Kenzo, Dolce&Gabbany czy Emporio Armani. Wygodny i szykowny. Idealny na podbój miejskiej dżungli. Znaleźć go możemy także w wiosenno – letniej kampanii  marki.

Look Safari od Topshop wyróżnia się rdzennie afrykańskimi inspiracjami. Znajdziemy tu masę nasyconych kolorów, rozmaite desenie, kontrastujące aplikacje. Wszystko jest wyjątkowo energetyzujące i przepełnione rysunkami, koralikami i aplikacjami. Niezwykle eklektyczne, bogate wzory tworzą zaskakująco klasyczne sylwetki. Pojawiają się spodnie chinosy,  bardzo modne rurki, kolorowe szorty, ponadczasowe marynarki z podkreśloną linią ramion oraz klasyczne bluzki koszulowe. Dodatkowo powracają zapomniane przez modę ogrodniczki w szczególnie lekkim, letnim stylu.

W kolekcji znajdziemy także modne zwierzęce wzory w nowej odsłonie. W ten sposób zamiast tygrysa czy pantery zachwycać możemy niekonwencjonalną, zieloną żyrafą czy drapieżnymi kłami węża.

Cała kolekcja jest barwna i odważna. To propozycja dla tych, którzy nie tylko modę kochają, lecz także modą lubią się bawić.


Strefa zakupów


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI