Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Sexy jesień u Intimissimi

Intimissimi, jesień-zima 2012/2013
Intimissimi, jesień-zima 2012/2013
10 sierpnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
Intimissimi przygotowało absolutną nowość na nadchodzący sezon jesień/zima 2012. To linia ekskluzywnej bielizny wykonanej z naturalnej skóry.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Premiera kolekcji będzie miała miejsce już w październiku. Ta limitowana linia, dostępna wyłącznie w wyselekcjonowanych salonach oraz sklepie on-line, prezentuje zupełnie nowe odważne, ale zarazem uwodzicielskie oblicze marki. Bardzo sexy.

Linię ‚NERO’ prezentuje 6 modelek, w tym dwie z Polski – Agata Kaczoruk i Natalia Adamowska! Zdjęcia zrealizował prawdziwy wizjoner fotografii Raphael Mazzucco.

To bardzo sensualna bielizna, wykonana z barwionej na czarno skóry. Uwodzi i nie można jej się oprzeć. Skórzane staniki (klasyczne oraz w stylu Brazilian), gorsety i stringi.

Intimissimi, jesień-zima 2012/2013 / więcej zdjęć w galerii

Tłem zdjęć jest natura i jej żywioły. Ale klimat sesji jest zupełnie inny niż dotychczas. Atmosfera daleka od rajskiego świata cytrusowych gajów i łagodnej zmysłowości, dobrze znanych z poprzednich sesji Intimissimi, została zastąpiona zdecydowanie bardziej seksownym i odważnym wizerunkiem, a wszystko to w typowo włoskiej scenerii, charakteryzującej się klimatycznymi ceglanymi domami i willami usytuowanymi na wzgórzach.

Już wiem, jaki podarek sprawię sobie w październiku.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI