Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Showroom promuje polską modę

SHOWROOM_logo_PNG
Ruszyła anglojęzyczna wersja SHOWROOMU, największej polskiej platformy z niezależną modą i designem.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Dzięki temu niemal trzysta rodzimych marek zyskało możliwość dotarcia do zagranicznych odbiorców i wypłynięcia na europejskie rynki.

To szansa na pokazanie Europejczykom, że polska moda stoi na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie oferując rozsądne ceny – mówią Michał Juda i Jasiek Stasz, twórcy i współwłaściciele SHOWROOMU. Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój na rynku mody w naszym kraju. Polscy projektanci nie odstają od swoich zagranicznych kolegów – zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i design.

SHOWROOM to wyjątkowe przedsięwzięcie na rynku polskiej mody. Nie jest to zwykły sklep, lecz platforma stworzona specjalnie z myślą o młodych, niezależnych markach z branży mody i designu. Oferuje kompleksowe narzędzia do sprzedaży (między innymi bardzo popularną aplikację facebookową), promocji oraz zarządzania magazynem i wysyłką produktów. SHOWROOM zarabia wyłącznie dzięki prowizji od faktycznie sprzedanych produktów, a znaczna część przychodów spółki inwestowana jest w promocję polskiej mody, która oprócz nielicznych wyjątków, jest zupełnie nieznana poza granicami kraju.

Zainteresowanie stroną rośnie z dnia na dzień. Mocną stroną projektu jest skuteczne wykorzystywanie możliwości mediów społecznościowych, przede wszystkim Facebooka.

Pierwsze produkty oferowane na SHWRM.COM już dotarły do zagranicznych klientów. SHOWROOM planuje rozpocząć intensywną kampanię promocyjną na zagranicznych rynkach na początku lipca. Przede wszystkim będziemy promować współpracujące z nami marki, ale chcemy też promować polską modę jako zjawisko, któremu warto się przyjrzeć, tym bardziej, że Polacy nie raz pokazywali, że Europa może wiele się do nas nauczyć – dodają Jasiek i Michał.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI