Siła makijażu od MAC

MAC kolekcja wiosna 2013
MAC

Marka MAC słynie z najwyższej jakości kosmetyków do makijażu oraz z absolutnie unikatowych kampanii reklamowych. Kolekcja wiosna 2013 łaczy te obie cechy. Zobaczcie jaki jest tego efekt.
Siła i moc to cechy coraz częściej przypisywane kobietom. Niczym antyczni herosi, kobiety swoją potężną mocą zdobywają świat. Sprawiają, że mężczyźni zaczynają oddawać im chwałę, czują się przy nich bezpieczni i pełni zaufania. Siła i moc także w atletycznym wydaniu jest motywem przewodnim kampanii wiosennej marki MAC.

reklama

Makijaż, jaki nam marka proponuje nadchodzącej wiosny, jest mocny, intensywny, ale nie krzykliwy. Jest wyrazisty w sposób niezwykle elegancki i posągowy. Pojawiają się w nim klasyczne kolory: beże i szarości i połyskujące brązy w paletach cieni do powiek, odcienie czerwieni i różu na pomadkach oraz burgund i róż na paznokciach. Na powiekach króluje wyrazista kreska eyelinerem.

Ten niezwykle klasyczny makijaż kontrastuje z modelką: siłaczką, gladiatorką superwoman, w balowej sukni z naprężonymi muskułami. Cóż, oto Wonderwoman -bohaterka 2013 roku!