Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Skarb od Marjorie Renner

redakcja
dsc_0052
29 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja
Torebka to nie tylko niezbędny dodatek. Może nawet z powodzeniem zastąpić biżuterię. Zwłaszcza gdy mowa o cudownych dziełach Marjore Renner.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Mała, kolorowa, wytworna – taka powinna być kopertówka w wiosennej odsłonie. Może też być minimalistyczna, ważne jednak, by była wykonana ze szlachetnych materiałów. O tym doskonale wie Marjorie Renner, eks modelka, która obecnie zajmuje się projektowaniem małych torebkowych dzieł sztuki.

Jej torebki mocno nawiązują do natury. Artystka często wykorzystuje przy ich produkcji surowe w formie naturalne materiały w tym muszle, masę perłową, skórę, łuski rybie, rafie. Kolekcje są niezwykle zróżnicowane, ale widoczna jest w nich silna inspiracja naturą i rękodziełem Azji południowo – wschodniej.

Kopertówki – niczym drogocenne puzderka są unikatowe, tworzone w pojedynczych egzemplarzach, gwarantują właścicielkom niepowtarzalny look.  Marjorie Renner, do tej pory dostępna w Paryżu, Londynie i Nowym Yorku, teraz jest także do zdobycia w Warszawie, w butiku Macieja Zienia.

 

Zień, ul Mokotowska 57, Warszawa


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI