Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Śniegowce w 4 wydaniach

53308315 - women's shoes lies in the background
30 listopada 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
I choć kalendarzowa zima jeszcze przed nami, aurę mamy iście północną. Dlatego też najwyższa pora schować szpilki i wygodne trampki i wyciągnąć z dna szafy wygodne śniegowce. Oto 4 pomysły na to jak je nosić by było nam nie tylko ciepło.

To już ten moment, w którym bez poczucia winy, możemy wyciągnąć śniegowce z dna szafy. Te zimowe buty, są nie tylko wygodne, ale już na stałe wpisały się w kanon zimowej mody. Oto 4 pomysły jak je nosić, by otulić się nie tylko ciapłem lecz także pewnością siebie i dobrym samopoczuciem.

Śniegowce w wersji casual

Śniegowce możemy nosić np. z super modną i wygodną dzianinową sukienką tubą. Ciepło zapewni nam także wygodna parka oraz super ciepła czapka. Detale takie jak zegarek czy wwysmakowana biżuteria dodadzą całości subtelnego charakteru.

Śniegowce w wydaniu romantycznym

Kożuchowe buty zestawione z pudrowo różową spódnicą oraz klasyczną puchówką, nadazdzą sylwetce romantycznego i ultradziewczęcego charakteru. Przewrotny total look uzyskamy zestawiając je także z różową bluzą z kapturem.

Śniegowce w wydaniu militarnym

Śniegowce z powodzeniem możemy też nosić w połączeniu z bojówkami bądź spodniami w kolorze khaki, ciepłą parką i wygodnym. Calość zachowana w kolorystyce moro, uzupełniona o złote dodatki będzie przezentować się niezwykle efektownie.

Śniegowce  w wersji dzianinowej


A gdyby tak ubrać się zimą w dzianinę od stóp aż po głowę? Chyba każda z nas nie raz marzyła o tym by nie musieć wychodzić z pod ciepłego koca. Teraz dzianinowe ubranie może być nie tylko wygodne, lecz także super modne i co najważniejsze ciepłe i komfortowe. Ubrane w dzianinę śniegowce idealnie będą wyglądać w towarzystwie dzianinowych warstw.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI