Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Sportowy design czasu-zegarek Nike +

redakcja
12 czerwca 2012 in Moda i uroda by redakcja
Najnowsza wersja zegarka sportowego Nike+ charakteryzuje się prostotą użytkowania i dużą funkcjonalnością.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Sam gadżet gotowy jest do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Aby zaktualizować dane czy naładować urządzenie, wystarczy podłączyć je do komputera poprzez złącze USB. Zegarek doskonale radzi sobie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dzięki zaawansowanemu modułowi GPS pozwala w łatwy sposób kontrolować trasę biegu i porównywać ją z innymi danymi, jak czas czy spalone kalorie. Nike+ został wyposażony w funkcję historii biegów, w tym biegu rekordowego, oraz przypomnienia o treningach. Co ważne, wszystkimi tymi wynikami można się dzielić z przyjaciółmi na serwisach społecznościowych.

Razem z premierą zegarka sportowego Nike+ ruszyła strona internetowa www.nikeplus.com, gdzie użytkownicy mogą dzielić się doświadczeniami i chwalić osiągnięciami.

Kolejną nowością jest Nikefuel, czyli inteligentny pomiar wysiłku fizycznego, z którego mogą korzystać posiadacze wszystkich wersji zegarka Nike+. Nowa funkcja przelicza na uniwersalne jednostki dystans i wysiłek z innych sportów, dzięki czemu użytkownicy mogą porównywać i dzielić się swoimi wynikami.

Nowe kolory zegarków sportowych Nike+ zostały stworzone z myślą o serii odzieży i butów Nike. Dostępne wersje to: klasyczna czerń/ antracyt oraz stylowy antracyt/ błyszczący niebieski. Wersja stylowy antracyt/ błyszczący niebieski dostępna jest jako produkt podstawowy, bez sensora do buta w cenie: 599 zł.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI