Sportowy design czasu-zegarek Nike +

TomTom and Nike+ sportswatch, materiały prasowe

Najnowsza wersja zegarka sportowego Nike+ charakteryzuje się prostotą użytkowania i dużą funkcjonalnością.
Sam gadżet gotowy jest do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Aby zaktualizować dane czy naładować urządzenie, wystarczy podłączyć je do komputera poprzez złącze USB. Zegarek doskonale radzi sobie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dzięki zaawansowanemu modułowi GPS pozwala w łatwy sposób kontrolować trasę biegu i porównywać ją z innymi danymi, jak czas czy spalone kalorie. Nike+ został wyposażony w funkcję historii biegów, w tym biegu rekordowego, oraz przypomnienia o treningach. Co ważne, wszystkimi tymi wynikami można się dzielić z przyjaciółmi na serwisach społecznościowych.

Razem z premierą zegarka sportowego Nike+ ruszyła strona internetowa www.nikeplus.com, gdzie użytkownicy mogą dzielić się doświadczeniami i chwalić osiągnięciami.

Kolejną nowością jest Nikefuel, czyli inteligentny pomiar wysiłku fizycznego, z którego mogą korzystać posiadacze wszystkich wersji zegarka Nike+. Nowa funkcja przelicza na uniwersalne jednostki dystans i wysiłek z innych sportów, dzięki czemu użytkownicy mogą porównywać i dzielić się swoimi wynikami.

Nowe kolory zegarków sportowych Nike+ zostały stworzone z myślą o serii odzieży i butów Nike. Dostępne wersje to: klasyczna czerń/ antracyt oraz stylowy antracyt/ błyszczący niebieski. Wersja stylowy antracyt/ błyszczący niebieski dostępna jest jako produkt podstawowy, bez sensora do buta w cenie: 599 zł.

Zobacz także: zegarki damskie bransoleta