Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Story by Kranz & Zierler

Mads Ziegler z twarza marki - dunska piosenkarką Mediną
5 czerwca 2012 in Moda i uroda by redakcja
Jedyna w swoim rodzaju najmodniejsza biżuteria. Inspirowana dawnym, mistrzowskim rzemiosłem artystycznym, wykonana z wyjątkowych materiałów. Stylowa biżuteria z charakterem i bogaty wybór fantastycznych wzorów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Marka Kranz&Ziegler powstała w 2003 roku. Jej założycielami było dwóch duńskich projektantów biżuterii, Mads Ziegler i Martin Kranz, którzy stworzyli wyjątkową markę, opartą na ich wieloletnich doświadczeniach, oraz doskonale odpowiadającą na realne potrzeby klientów – oryginalność i fantazję, które są częścią dzisiejszych trendów w modzie. Biżuteria i dodatki stały się niezbędnym elementem garderoby, stanowiąc obowiązkowe uzupełnienie nawet codziennego ubrania. Dlatego klientami marki Kranz&Zielger są już nie tylko kobiety, ale też mężczyźni – każdy, kto ma duże wyczucie stylu i docenia prawdziwe piękno zamknięte w najnowocześniejszych, stylowych materiałach. Każdy, kto chce być perfekcyjnie wyglądać od stóp do głów.

Historia Story

Story by Kranz & Ziegler/ więcej zdjęć w galerii

Koncepcja biżuterii STORY to oryginalna, bazowa bransoleta, wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry oraz szeroki wybór eleganckich zawieszek dla Pań i Panów, które pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny wzór. Dzięki tej biżuterii zawsze można wyglądać intrygująco i modnie.

Linia Story jest najpopularniejszym produktem stworzonym przez duet projektantów Kranz&Ziegler. Pierwszy raz została zaprezentowana w 2009 roku. W tym czasie były to tylko proste skórzane bransolety ze specjalnym, charakterystycznym zapięciem na magnes. W kolejnych latach projektant MadsZielger dopracował projekt, nadając mu bardziej wyrafinowanego i eleganckiego wyglądu – i tak narodziła się marka STORY.

Dziś marka STORY to więcej niż tylko charakterystyczna skórzana bransoleta. Oferta STORY to szeroki wybór bransolet i zawieszek z metali szlachetnych, naturalnych kamieni w niezliczonych wzorach. STORY zachwyca szeroką możliwością tworzenia własnych, osobistych „historii” i daje możliwość wyrażenia swojego stylu dzięki tej modnej i unikalnej biżuterii. W skrócie: wybierasz STORY – wyrażasz siebie.

Wizja

Siedziba firmy Kranz&Ziegler znajduje się w sercu Danii, a wszystkie wykonane, przez głównych designerów marki projekty biżuterii przesyłane są do fabryki Kranz&Ziegler mieszczącej się w Tajlandii, gdzie produkowana ona jest z najwyższej jakości materiałów.

Marka Kranz&Ziegler jest jedną  z najbardziej rozpoznawalnych firm  w Danii. Od dwóch z sukcesami zdobywa również zagraniczne rynki. Firma sprzedaje swoje produkty w 10 krajach na całym świecie. Klienci doceniają wartości i styl marki Kranz&Zielegler, która posiada sieć dystrybucji w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Francji, Włoszech, Anglii, Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Firma skoncentrowana jest na dalszym stałym rozwoju i dynamicznie zdobywa nowe rynki, dbając jednocześnie o istniejące już sieci sprzedaży posiadające lojalnych i wiernych odbiorców.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI