Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

redakcja
SHWRM.PL na Free Form Festival
SHWRM.PL na Free Form Festival
25 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
Długo wyczekiwana wiosna nareszcie zawitała, a wraz z nią pora na zmiany w garderobie! Sezon piknikowy warto wykorzystać nie tylko na błogie leżakowanie, ale także na zakupy pod chmurką.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Spragnieni wiosennych trendów będą mieli okazję zaopatrzyć się w najnowsze propozycje polskich młodych projektantów już 11 maja w ‘Strefie Mody SHWRM.PL’ – głównej atrakcji FFFreeDay w ramach FreeFormFestiwal.

Słońce, muzyka i doborowe towarzystwo najciekawszych polskich młodych projektantów, na co dzień sprzedających swoje kolekcje poprzez platformę SHOWROOM – to zapowiedź głównej atrakcji FFFreeDay podczas FreeFormFestival, czyli ‘Strefy Mody SHWRM.PL’. W hali 19 na terenie warszawskiego Soho Factory, na 1000m2 swoje kolekcje zaprezentuje blisko 60 projektantów i marek. Zakupy będzie można zrobić m.in.  u Risk.Made in Warsaw, Madox, Kiss the Frog, Bagasz, Mumu, LaFalda, Confashion, Mamapiki, Fly High, The Urban Beard, Rododentron, Pudle w Pudle, Fun In Design, Agata Bieleń, US, Reykjavik, District, Litfashion, Cahlo, Sylwia Całus, Leggi, LeMat i wielu innych.

Piknikowy shopping umilą atrakcje, które przez cały dzień przybyłym gościom serwować będzie ekipa SHWRM.PL. Marsz między stoiskami urozmaici loteria, w której do wygrania będą  nagrody od projektantów, vouchery za zakupy w SHWRM.PL i inne niespodzianki.

Wstęp BEZPŁATNY


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI