Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Ania Kuczyńska, Stromboli/ zdjęcia: Jakub Pleśniarski
Ania Kuczyńska, Stromboli/ zdjęcia: Jakub Pleśniarski
8 czerwca 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Stromboli-jesienna kolekcja Ani Kuczyńskiej

Przed nami dopiero lato, a projektanci już serwują swoje jesienno - zimowe kolekcje. Do najciekawszych należy, moim zdaniem, Stromboli Ani Kuczyńskiej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Ania Kuczyńska już po raz kolejny udowadnia swój kunszt i umiejętność. Jej projekty z najnowszej, jesienno – zimowej kolekcji, o wdzięcznej nazwie Stromboli potwierdzają niezwykłą wrażliwość projektantki nie tylko na formę, lecz również na tkaninę. Szlachetne dzianiny w stonowanych odcieniach oraz klasyka krojów przywołuje na myśl kolekcje Prêt à porter mistrzów krawiectwa i mody.

Ania Kuczyńska, Stromboli/ zdjęcia: Jakub Pleśniarski / więcej zdjęć

Szarość, grafit oraz czerń w prostej, minimalistycznej formie stają się tłem dla kobiety prawdziwej: wrażliwej, emocjonalnej, pewnej siebie, pełnej pragnień.

Stromboli, to także wyspa leżącą w Archipelagu Liparyjskim kilkadziesiąt kilometrów na północ od Sycylii. To również wulkan – żywy i budzący gorące emocje wśród mieszkańców malowniczego lądu. Tym, co co odróżnia go od reszty śródziemnomorskich piękności, jest niezwykły, szary kolor ziemi, który stał się inspiracją dla Ani Kuczyńskiej.

Jak dla mnie, Stromboli to kwintesencja elegancji i kobiecości oraz absolutnej klasy.

http://www.aniakuczynska.com


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI