Stylowe torby dla matek

www.babymama.pl

Współczesne młode matki to kobiety nowoczesne. Nic więc dziwnego, że stawiają nie tylko na praktyczne rozwiązania, ale także na staranność wykonania, użyte materiały i design. Co wychodzi z połączenia trendów z użytecznością? Oto najnowsze propozycje brytyjskiej marki PacaPod.
Projektanci PacaPod stworzyli torby Samui Coal i Samui Jewel, które łączą nowoczesny styl z praktycznymi rozwiązaniami. W obu zastosowano system 3 w 1, co oznacza, że w dużej torbie znajdują się się jeszcze dwie małe torebki: składana, zapinana na suwak torebka na akcesoria do przewijania oraz składana, zapinana na suwak termiczna torebka do jedzenia. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nie trzeba zabierać ze sobą całej torby – można wyjąć jedynie tę część, która jest potrzebna.

reklama

Samui Coal PacaPod jest wodoodporna, pojemna, z wieloma małymi kieszonkami na drobiazgi i wszystko to, co młodej mamie może się przydać. Ma dużą kieszeń, regulowany pasek, smycz na klucze, matę ułatwiającą przewijanie bobasa. Model Samui Jewel jest bardziej kolorowy. Torba z mikrofibry ze skórzanymi wykończeniami świetnie się prezentuje zarówno na ramieniu młodej mamy, jak i przyczepiona do wózka.

źródło: www.babymama.pl