Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Swatch przedstawia „SWATCH THE EYES”

17 marca 2016 in Moda i uroda by redakcja
Czy Roger wpadł Susie w oko? Kiedy Benno przestanie się wreszcie wpatrywać w Ginę i zrobi pierwszy krok? Czy Connie i Ralfa połączy miłość od pierwszego wejrzenia? Wszystko jest możliwe z nowymi okularami przeciwsłonecznymi Swatch the Eyes.

Wystarczy spojrzeć uważnie, żeby nic nie umknęło, a zwłaszcza to, że wymienne, mocowane na zaciski fronty oprawek (wraz ze szkłami) i zauszniki – w wyrazistych kolorach i wzorach – umożliwiają 210 różnych kombinacji (30 wzorów z 7 różnymi zausznikami).

Rutyna dawno wyszła z mody, a Swatch skupia się na nowoczesnym stylu życia, gdzie zmiany muszą zachodzić szybko i płynnie. Śniadanie w paryskiej kawiarni z The Eyes of Kaspar? Zakupy w Mediolanie z The Eyes of Gina? Nie ma problemu! Czasami doba jest za krótka, ale Swatch pomaga stworzyć różne stylizacje na każdy dzień.

Swatch The Eyes daje wiele możliwości personalizacji, dzięki różnym połączeniom, które podkreślą indywidualny styl właściciela. Wygląda na to, że sklepy Swatch – oraz wybrane sklepy Solstice w USA – staną się miejscem niekończących się możliwość, gdzie będzie można zmienić wygląd w zaledwie kilka sekund. Trzy kształty okularów – klasyczne, okrągłe; nowoczesne, kwadratowe i przypominające kocie oczy – kuszą ekscytującą paletą 30 wzorzystych, dwukolorowych i monochromatycznych frontów.

Po zakupie pierwszego zestawu okularów można śmiało się oddać flirtowaniu, poprzez dodawanie nowych frontów, które pasują do „pierwszej miłości”. Okulary i wymienne fronty są dostępne w osobnych kolorowych opakowaniach, które zapewniają bezpieczne przechowywanie po zachodzie słońca. Produkt – zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany w Europie – jest niezwykle wygodny w noszeniu, trwały i bardzo bezpieczny dzięki doskonałej ochronie przed promieniami UV. Okulary są wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odporność na pot, substancje chemiczne i złamania.

#ialwayswantmore #looks #theeyes


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI