Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Swatch przedstawia „SWATCH THE EYES”

17 marca 2016 in Moda i uroda by redakcja
Czy Roger wpadł Susie w oko? Kiedy Benno przestanie się wreszcie wpatrywać w Ginę i zrobi pierwszy krok? Czy Connie i Ralfa połączy miłość od pierwszego wejrzenia? Wszystko jest możliwe z nowymi okularami przeciwsłonecznymi Swatch the Eyes.

Wystarczy spojrzeć uważnie, żeby nic nie umknęło, a zwłaszcza to, że wymienne, mocowane na zaciski fronty oprawek (wraz ze szkłami) i zauszniki – w wyrazistych kolorach i wzorach – umożliwiają 210 różnych kombinacji (30 wzorów z 7 różnymi zausznikami).

Rutyna dawno wyszła z mody, a Swatch skupia się na nowoczesnym stylu życia, gdzie zmiany muszą zachodzić szybko i płynnie. Śniadanie w paryskiej kawiarni z The Eyes of Kaspar? Zakupy w Mediolanie z The Eyes of Gina? Nie ma problemu! Czasami doba jest za krótka, ale Swatch pomaga stworzyć różne stylizacje na każdy dzień.

Swatch The Eyes daje wiele możliwości personalizacji, dzięki różnym połączeniom, które podkreślą indywidualny styl właściciela. Wygląda na to, że sklepy Swatch – oraz wybrane sklepy Solstice w USA – staną się miejscem niekończących się możliwość, gdzie będzie można zmienić wygląd w zaledwie kilka sekund. Trzy kształty okularów – klasyczne, okrągłe; nowoczesne, kwadratowe i przypominające kocie oczy – kuszą ekscytującą paletą 30 wzorzystych, dwukolorowych i monochromatycznych frontów.

Po zakupie pierwszego zestawu okularów można śmiało się oddać flirtowaniu, poprzez dodawanie nowych frontów, które pasują do „pierwszej miłości”. Okulary i wymienne fronty są dostępne w osobnych kolorowych opakowaniach, które zapewniają bezpieczne przechowywanie po zachodzie słońca. Produkt – zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany w Europie – jest niezwykle wygodny w noszeniu, trwały i bardzo bezpieczny dzięki doskonałej ochronie przed promieniami UV. Okulary są wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odporność na pot, substancje chemiczne i złamania.

#ialwayswantmore #looks #theeyes


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI