Swatch ze szczyptą uroku!

Swatch wita wiosnę różnorodną paletą. Kolory, współczesne przekazy, emocje i style sprawiają, że zwyczajny dzień staje się dniem na pełnych obrotach. Misją Swatch tego sezonu jest pokolorowanie świata i poprawa naszych nastrojów. Yes we can – yes, Swatch can!
Najnowsza kolekcja Swatch przypomina słoneczną wiosnę, pełną soczystych kolorów i pomysłowych projektów. Ekscytujące nowe modele wszystkich rodzin Swatch: nowe zegarki Original, Irony, Skin i Touch w zabawnych, energicznych wersjach, przyciągają spojrzenia i nadają świeżego blasku. Unikatowe materiały, takie jak stal nierdzewna, aluminium, silikon, skóra czy wiele różnych tkanin połączonych ze sobą, wzbogacają nową kolekcję, która otrzymuje tym samym nowe życie.

reklama

Swatch, znany z tego, że jako jeden z pierwszych wyłapuje nowe trendy w modzie, po raz kolejny potwierdza swoją reputację i dokonuje znakomitego wyboru, wprowadzając na rynek kolekcję Denim, zegarki z dżinsowymi paskami w różnych modnych kolorach. Nowa wiosenna kolekcja zaprojektowana z nowoczesnym i wyrafinowanym gustem, prezentuje atrakcyjne i wszechstronne zegarki Swatch, nadające się idealnie na każdą okazję.