Świetlisty look na święta

Każdej kobiecie zależy na tym, żeby podczas świątecznej kolacji albo gwiazdkowej imprezy firmowej wyglądać naprawdę elegancko. Jaki makijaż na te szczególne okazje proponuje Sephora?
Anna Galińska_SEPHORA„Spotkania o charakterze świątecznym to wyjątkowy czas. Intensywność makijażu, jaki wybieramy na te okazję, zależy oczywiście od tego, czy spotkanie ma charakter wieczorowy, czy też wybieramy się na świąteczny obiad w ciągu dnia. Ja polecam wersję umiarkowanie intensywną, która jest elegancka, a jednocześnie koresponduje dobrze ze świątecznym nastrojem. Moja propozycja to uniwersalny świetlisty look – łatwy w wykonaniu makijaż, który pasuje zarówno młodszym, jak i dojrzalszym kobietom. Jego kluczowe elementy to podkreślone, delikatnie wycieniowane oko w stylu smoky oraz pięknie rozświetlona cera”, mówi Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl.

Jak wykonać „Świetlisty look”?

  • MUFE wodoodporny cien w kremie nr 16Nałóż świetlisty, kremowy cień na całą ruchomą powiekę, np. wodoodporny cień w kremie MUFE diamentowy pyl do powiekod Make Up For Ever, a zewnętrzny kącik oka dokładnie wycieniuj czekoladowym cieniem.

 

  • Dla pełnej świetlistości na środek ruchomej powieki zaaplikuj rozświetlający pyłek, np. diamentowy pył od Make Up For Ever.
  • SEPHORA blyszczyk Ultra ShineDo rozświetlenia cery pokrytej fluidem i pudrem transparentnym możesz użyć perłowego jasnego cienia do powiek. Rozprowadź go największym pędzlem do cieni, aplikując od szczytu policzka, i poprowadź aż do skroni.Nałóż go również w wewnętrznym kąciku oka – dzięki temu nadasz świeżości spojrzeniu.
  • Usta podkreśl delikatnym, różowym błyszczykiem np. Ultra Shine od Sephora.