Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

swietlisty look sephora
12 grudnia 2014 in Moda i uroda by redakcja

Świetlisty look na święta

Każdej kobiecie zależy na tym, żeby podczas świątecznej kolacji albo gwiazdkowej imprezy firmowej wyglądać naprawdę elegancko. Jaki makijaż na te szczególne okazje proponuje Sephora?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Anna Galińska_SEPHORA„Spotkania o charakterze świątecznym to wyjątkowy czas. Intensywność makijażu, jaki wybieramy na te okazję, zależy oczywiście od tego, czy spotkanie ma charakter wieczorowy, czy też wybieramy się na świąteczny obiad w ciągu dnia. Ja polecam wersję umiarkowanie intensywną, która jest elegancka, a jednocześnie koresponduje dobrze ze świątecznym nastrojem.  Moja propozycja to uniwersalny świetlisty look – łatwy w wykonaniu makijaż, który pasuje zarówno młodszym, jak i dojrzalszym kobietom. Jego kluczowe elementy to podkreślone, delikatnie wycieniowane oko w stylu smoky oraz pięknie rozświetlona cera”, mówi Anna Galińska,  Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl.

Jak wykonać „Świetlisty look”?

  • MUFE wodoodporny cien w kremie nr 16Nałóż świetlisty, kremowy cień na całą ruchomą powiekę, np. wodoodporny cień w kremie MUFE diamentowy pyl do powiekod Make Up For Ever, a zewnętrzny kącik oka dokładnie wycieniuj czekoladowym cieniem.

 

  • Dla pełnej świetlistości na środek ruchomej powieki zaaplikuj rozświetlający pyłek, np. diamentowy pył od Make Up For Ever.
  • SEPHORA blyszczyk Ultra ShineDo rozświetlenia cery pokrytej fluidem i pudrem transparentnym możesz użyć perłowego jasnego cienia do powiek. Rozprowadź go największym pędzlem do cieni, aplikując od szczytu policzka, i poprowadź aż do skroni.Nałóż go również w wewnętrznym kąciku oka – dzięki temu nadasz świeżości spojrzeniu.
  • Usta podkreśl delikatnym, różowym błyszczykiem np. Ultra Shine od Sephora.

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI