Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Szczupła od zaraz z BellaContour

redakcja
123RF.com
123RF.com
23 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
W poszukiwanie idealnej sposoby na zgrabna i szczupłą sylwetkę trafiłam na zabieg pielęgnacyjny BellaContour.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

BellaContour to zabieg kosmetyczny, który już po pierwszym zastosowaniu daje widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia. W łatwy i przyjemny sposób możemy poprawić kondycję ramion, ud, bioder czy brzucha.

BellaContour jest to zabiegiem nieinwazyjnym, a zatem niezwykle bezpiecznym. Polega on na użyciu fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości – takich samych lub niższych od tych używanych przy zabiegu  USG, które poprawiają ukrwienie  tkanki skórnej i mięśniowej i w aktywny sposób wpływają na likwidację cellulitu i wygładzenie skóry.


Co ważne, zabieg trwa około 40 minut, a od razu po nim możemy w pełni wrócić do aktywności fizycznych. Zalecany jest nawet zintensyfikowany wysiłek fizyczny, np. w formie długiego spaceru. Wtedy uwolnione komórki tłuszczowe ulęgają spalaniu, więc możemy być pewne, że niechciany tłuszczyk zbyt szybko nie wróci.

W celu otrzymania jak najlepszych efektów zalecane jest wykonanie od 3 do 10 zabiegów w zależności od partii ciał. Zabieg wykonywany w seriach należy powtarzać co 48h.

Zanieg BellaContour można wykonać w salonie Tais, gdzie oprócz pełnego profesjonalizmu pracujących tam ekspertów czeka na nas  relaks w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze.

Tais Logo

Salom Tais

ul. Grzybowska 2 lok.32, Budynek A, 2 piętro
00-131 Warszawa
tel. 022 436 06 50
mob. 510 126 445

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI