Szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush

Energetyczne kolory, poręczna forma oraz długotrwałe efekty pozwalają wykrzyczeć urodowy manifest w iście londyńskim stylu. Najnowsze szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush marki RIMMEL.

reklama

Szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush marki RIMMEL kreują nowe trendy w sztuce makijażu, łącząc wyraziste, energetyczne kolory z ogromną dawką nawilżenia. Usta zachwycają pięknym wyglądem i prezentują się niesamowicie seksownie. Efekty są spektakularne i z pewnością zadowolą wszystkie stylowe dziewczyny.

Wielobarwna paleta szminek Lasting Finish Colour Rush zawiera 8 inspirujących odcieni. Ich różnorodność kolorystyczna zachęca do zabawy oraz eksperymentowania z makijażem. Ułatwieniem jest to, iż pomadki mają formę wygodnej kredki, dzięki którym aplikacja nie sprawia żadnych problemów. Żywe kolory opakowania nawiązują do poszczególnych tonacji pomadek, a srebrne grafiki wraz z ikonicznym motywem korony odwołują się do stylowej i modnej duszy marki RIMMEL.

Różnorodna dawka kolorowych tonacji idzie w parze z dużą dawką nawilżenia, zapewniając olśniewające i co najważniejsze długotrwałe rezultaty. Ponadto, pielęgnacyjne właściwości kosmetyku dbają o doskonałą kondycje usta i pozwalają cieszyć się ich wyglądem, bez nieprzyjemnego uczucia zlepionych warg przez cały dzień.