Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Szorty w roli głównej: 3 stylizacje

38110443 - full length portrait of trendy hipster girl with hands in pockets on white brick wall background. trendy urban fashion concept. copy space.
15 lipca 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Krótkie szorty to idealna propozycja na lato. Jest tylko jeden niezbędny warunek - zgrabne, zadbane nogi. Reszta to kwestia wyobraźni.

Szorty mogą obronić się niemalże w każdej sytuacji. Wybierając odpowiedni fason możemy skutecznie podkreślić atuty naszej sylwetki. By wyglądać w nich dobrze, trzeba zadbać przede wszystkim o kondycję nóg, gdyż to one w takiej stylizcji będą przyciągać największą uwagę.

Szorty są także zarezerwowane dla sytuacji nieformalnych, wakacji, spotkań po pracy, lecz w bardziej klasycznej stylizacji obronią się także w „wielkim mieście”, o ile nasza praca nie wymaga określonego dress kodu. Oto kilka propozycji na stylizację z krótkimi spodniami w roli głównej.

Szorty klasyczne

Spodenki z wyższą talią, o klasycznym fasonie to dobra opcja na  ubranie w upalny, letni dzień, gdy mamy nieformalne spotkanie lub musimy załatwić coś  na mieście. Klasyczna kolorystyka, prosta koszulowa bluzka, oraz baleriny nadadzą nam odrobinę podwagi i nieco bardziej eleganckiego charakteru.

Szorty na rockowo

Dzinsowe krótkie spodenki to „klasyka stylu”. Idealne na wyjście ze znajomymi czy festiwal muzyczny. Łagodności dodamy sobie zestawiając je z pastelowymi dodatkami, np. małą wygodną torebką. W wersji klubowej obligatoryjnie zakłądamy seksowne sandałki na mocnym słupku.

Szorty w wersji minimalistycznej

Minimum koloru, czysta forma i wygoda. To wydanie idealne latem, po pracy, na wakacjach, w domu. Szarość, bawełna i kolor w postaci soczystej słonecznej żółci dla optymizmu.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI